coc, clash of clans, clash of clans game, clash of clans cheats, clas of clan,Clash of Clans Köy Düzenleri, köy düzenleri, klan Savaşı Düzenleri, Clash of Clans ipuclari, Seviye Köy Düzenleri

Clash of Clans | Köy Düzenleri - Kolayca Seviye atla

coc, clash of clans, clash of clans game, clash of clans cheats, clas of clan,Clash of Clans Köy Düzenleri, köy düzenleri, klan Savaşı Düzenleri, Clash of Clans ipuclari, Seviye Köy Düzenleri

Clash of Clans | Köy Düzenleri - Kolayca Seviye atla

Clash of Clans köy düzenleri

Clash of Clans

Tüm Hakları Saklıdır.

YILDIRIM BÜYÜSÜ | Clash of Clans | Köy Düzenleri
Anasayfa / Büyüler / YILDIRIM BÜYÜSÜ
yildirim-buyusu
yildirim-buyusu

YILDIRIM BÜYÜSÜ

yildirim-buyusu
yildirim-buyusu

YILDIRIM BÜYÜSÜ Yıldırım cıvata ile düşmanları! Küçük bir alanı içinde binalar ve birimler zarar düşman Köyü’nde bu büyüyü

Yıldırım büyüsü kilidi ilk büyü büyüsü Fabrikası , ve bir kez otomatik olarak kilidi büyüsü Fabrika inşaatı tamamladı.
Bu büyüsü yıldırım bir dizi kullanıldığında rastgele tüm binalar ve düşman Askerleri zarar, ‘gökyüzü’ dan damla (ama yarıçapı 3.5 çini bir daire içinde). En hasar büyü bırakılan alana yapılır.

Yıldırım Büyü genellikle harç gibi bir düşmanın güçlü savunma, dışarı çekmek için kullanılan Sihirbazı  ve Hava Savunmalar. İki Yıldırım Büyü genellikle yok etmek için yeterli olan harç veya Sihirbazı Kulesi hedef  Yıldırım büyüleri çok daha yüksek seviyede değilse. Hava Savunmalar hemen hemen her zaman en az üç Yıldırım Büyü gerektirir.
Yıldırım Büyüler için bir diğer önemli kullanım düşman almaktır Clan Kalesi Asker. Onlar  zaman, tek bir büyü tamamen kolaylıkla  1 asker bütün bir grup yok edebilir.
Eğer% 50 imha ulaşmak için sadece bir tane daha bina yok etmek gerekiyorsa, tek bir Yıldırım büyüsü, yok etmek için kullanılabilir Barbar Kral veya Archer Kraliçe Sunağı , bir Kışlası ya da (seviyesi değil büyüsü senin Yıldırım daha yüksek ise) Kampı.
İyi Trophy-av stratejisi Yıldırım bir almaya Büyüler kullanmaktır Hava Savunma Dragons ve sonra dağıtın. Bu Yıldırım bir almaya büyüsü az 3 sürer Hava Savunma her seviyedeki ve üst düzey hava savunma Yıldırım onları aşağı çekmek için büyüsü yüksek düzeyde gerektirir.  o onu en iyi oyuncuların listesinde bir numara ulaşmanıza yardımcı olması için bu taktiği kullandığını röportajında belirtti.
Gerektiğinde yıldırım büyü, Duvar bozucu olarak kullanılabilir. Genellikle askerlerin kısmen savunma tarafından sildi önce bir baskında bir duvar zarar vermiş olacaktır. Bir yol onlar için açılmış değildi çünkü bir sonucu olarak, diğer askerleri amaçladığınız dışındaki binaların hedef olabilir. Duvar alt düzey veya yeteri kadar hasar varsa, bir veya daha fazla Yıldırım duvardan bitirmek ve yolunu açmak için Büyüler kullanmak mümkün olabilir. Üst düzey Ancak, dikkat duvarları dayanıklılığı büyük bir var ve birkaç Yıldırım Büyü gerektirebilir (ya da tamamen çok fazla sağlık var).
Yıldırım bir çift bırakarak doğrudan arasında iki savunma binaların büyü (örneğin bir sihirbaz kule ve harç ) gerçekten yok edebilir bir diğerine bitişik olarak yerleştirilmiş olan iki yıldırım büyü yeterli düzeyde ise yapıları.
Normalde iki yıldırım büyü dışarı alabilir harç veya sihirbaz kule düzeylerine bağlı. Zayıf birliklerinin yüksek miktarlarda saldırılar tamamen bir veya iki atış ile sildi olmayacak şekilde bu strateji kullanılabilir harç veya sihirbaz kulesi .
Genellikle bir seviye 1 ile insanlar tarafından yapılan hatalar büyüsü Factory onlar büyü kullanmak olduğunu Belediye Binası . Bir Yıldırım büyüsü İlçe salonlarında ve diğer Defansif Binalar çok etkili olmadığından, bunun bir içinde gizli askerlerine kullanılması tavsiye edilir Klan Kalesi .
Yıldırım Büyüler / öldürmek Yıldırım onlara Büyüler bırakarak doğrudan Belediye binası yaralayabilir ve aynı anda öldürmek için kullanılabilir Clan Kalesi zamanlama doğruysa asker.
1 Temmuz 2015 güncelleştirmesi itibariyle Yıldırım artık zarar verir büyüleri Altın Veri Depolama, Elixir Veri Depolama veya Koyu Elixir Veri Depolama. Onlar, ancak yine de zarar verebilir Altın Mines, Elixir Koleksiyonerler yanı sıra Karanlık Elixir Matkaplar.
At Town Hall 8, bir seviye 5 Hava Savunma intial seviyesi ile yok edilebilir büyüsü Depremi ekstra için oda yapma, 2 Yıldırım Büyüler ardından büyüsü dramatik Toplu artıracak Ejderha saldırıları.

Yıldırım yapmak için 2 saat sürebilir için kullanılan büyüsü, ancak 1 saat için bir güncelleştirme azalmıştır. 17 Nis 2013 tarihinde güncelleme daha 30 dakika oluşturma süresini kısaltır. 1 Temmuz 2015 güncelleştirmesi 20 dakika tekrar azalır.
Supercell üzerinde bir teaser yayınlanmıştır: Yıldırım video büyüsü
Yıldırım büyüyü toplam hasar her yükseltmeden sonra 30 puan kadar gider.
Bu grev, tüm yıldırım için 2.4 saniye sürer.
Yıldırım büyüsü seviye 1 seviye 2 yükseltilebilir olmasına rağmen Laboratuvarı , zaten kilidi yalnızca birlikler ve Büyü görünecektir Laboratuvar yükseltme arayüzü. Yıldırım Spell görünmez Laboratuvarı kadar büyüsü Fabrikası (gerektiren inşa edilmiştir Belediye binası seviyesi 5). Çoğu oyuncu zaten seviye 3 var Laboratuar o zaman; eğer öyleyse, ilk üç yükseltmeleri en kısa sürede yapımı olarak sunulacak büyüsü Fabrika bittikten.
Benzer Bomba ve Dev Bomba , Yıldırım büyüsü birkaç saniye kalır yıldırım isabet siyah yanık izlerinden, bırakır.
2013, 2014 ve 2015  olay sırasında, Yıldırım normal olarak üretilen büyüsü kıvılcım etkisi geçici yarasa sürüsü ile değiştirildi.
Beş seviye 7 Yıldırım Sihirler bir seviye 6 veya daha düşük dışarı alabilir Belediye binası ; Bununla birlikte, bu önerilen strateji değildir.
Ne zaman büyüsü Fabrika ilk 18 Eylül 2012 güncellemesinin bir parçası olarak oyuna sunuldu, gerekli tüm Büyüler Altın oluşturun. 6 Kasım 2013 güncelleştirmesi Yıldırım, büyüsü dahil olmak üzere tüm Büyüler için gerekli kaynak değiştirdi Elixir .

yarıçap rastgele Radius Grev sayısı Grev Arasında Zaman Zaman oluşturma Fabrika büyüsü Seviye Gerekli
2 fayans 3.5 fayans 6 0,4 saniyeden 30 dakika 1
seviye Toplam Hasar Strike başına Hasar Mal olmak Araştırma Maliyeti Araştırma Zaman Laboratuvar Seviyesi Gerekli
1 300 50 15.000 N / A N / A N / A
2 330 55 16500 200.000 1 gün 1
3 360 60 18.000 500.000 2 gün 2
4 390 65 20.000 1.000.000 3 gün 3
5 450 75 22.000 2.000.000 4 gün 6
6 510 85 24.000 6.000.000 10 gün 7
7 570 95 26.000 8.000.000 14 gün 8

Hakkında Admin

--- LÜTFEN YORUM YAPMAYI UNUTMAYIN ---

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir