coc, clash of clans, clash of clans game, clash of clans cheats, clas of clan,Clash of Clans Köy Düzenleri, köy düzenleri, klan Savaşı Düzenleri, Clash of Clans ipuclari, Seviye Köy Düzenleri

Clash of Clans | Köy Düzenleri - Kolayca Seviye atla

coc, clash of clans, clash of clans game, clash of clans cheats, clas of clan,Clash of Clans Köy Düzenleri, köy düzenleri, klan Savaşı Düzenleri, Clash of Clans ipuclari, Seviye Köy Düzenleri

Clash of Clans | Köy Düzenleri - Kolayca Seviye atla

Clash of Clans köy düzenleri

Clash of Clans

Tüm Hakları Saklıdır.

Temel savunma stratejisi - Clash of Clans | Köy Düzenleri
Anasayfa / Binalar / Temel savunma stratejisi
temel-savunma
temel-savunma

Temel savunma stratejisi

Temel savunma stratejisi
KLAN KALELER

klan kale kuşkusuz en önemli savunma yapısı, ancak ideal olarak tabanın merkezinde olmalıdır stratejik bir konumda, yer almaktadır yalnızca. düşman birimleri kendi aralığında olduğunda, kendi askerleri dışarı büstü ve onları kontratak edebilirsiniz. tabanın dışında klan kale bularak, düşman zahmetsizce bunun dışında birimleri çizmek ve sonuçta onları yenmek için. Öte yandan, merkezi bir kale bunu içine yerleştirdiğiniz birimlerden ağır hasar almaya düşman birimleri zorlar. Yanı sıra diğer savunma yapıları için temel sızmak çalışılırken.

DUVARLAR

duvarlar inşa de çeşitli faydalar sunar klanlar savunma stratejisinin özellikle iyi bir çatışmadır. Özünde duvarları hayati kaynaklar depolama alanları ve savunma yapıları etrafında müthiş engelleri moda kullanılmaktadır. Bu tabii ki düşmanın askerleri ilk effectually bu yerleri erişmek için bunları ihlal gerektiği anlamına gelir. düşman birimleri bu yapıların herhangi birinden sadece 2 boş alanlar dağıtılabilir olarak hangi amaçla, duvar yerleştirme bu oyunda son derece önemli olması umulur.

Büyük bir kare duvar düşman doğal istismar olacaktır tabanının merkezinde, rotadan çok bırakır. kavşak, aynı zamanda wall.Ideally içindeki alanları sızmak kolayca sadece orta bozulmasına düşman izin ve 4 yönlü, sizin kaynakların depolama noktaları ve savunma yapıları etrafında birden duvarlar inşa etmeliyiz. Bu savunma kuleler kendi saldırısını önleyen için yeterli zamanı verir içlerinden kırmaya düşmanı zorlar.

okçu KULELER

okçu kuleleri tam konumlandırma yapmak ya da kulaç asla şekillerde klanlar savunma stratejisinin sizin çatışmasını kırabilir. Bu yapılar tek hedef damage ve onlar toplar daha fazla DPS teklif olmayabilir iken, onlar çok daha uzun bir yelpazesi var. Yanı sıra düşman zemin ve hava birimleri hem isabet özelliğine sahip. Sen dolayısıyla da üssün çevresinde onları yaymak ve hatta toplar ile eşleştirmek gerekir. Hangi ikincisi kolayca düşmanın hava birlikleri tarafından sniped olamaz sağlar.

HARÇLARI

Bunlar bu oyunda sıçrama hasar ilk kaynağı sağlamak çok güçlü savunma yapılardır. onlar biraz yavaş olsa da, yine de patlamanın arasında sıkışmış tüm düşman birimleri yoketmek için darbe, üzerinde patlayabilir yüksek hasar mermi ateş. Buna rağmen, onlara yakın olsun başarılı düşman birliklerine karşı güçsüz.

Sonuç olarak, klanlar savunma stratejisinin mükemmel bir çatışma tabanı içinde koyun ve çevrelerindeki duvarlar inşa etmektir. Ayrıca hava saldırılarına karşı onları korumak için hava savunma kuleleri ile eşleştirmek gerekir.

HAVA SAVUNMA KULELERI

Bu yapılar öncelikle düşmanın hava üniteleri savuşturmak için tasarlanmıştır. Onlar bu oyunda tüm savunma yapıları arasında en yüksek DPS sahiptirler. Ve onlar ejderhalar ve şifacıların ile ilgili özellikle önemlidir. Sen onları korur ve aynı zamanda tabanının geniş bir alanı kapsayacak şekilde onları sağlayan tabanına, içinde onları yaymak gerekir.

Hakkında Admin

--- LÜTFEN YORUM YAPMAYI UNUTMAYIN ---

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir