Perşembe , Temmuz 28 2016
Ana Sayfa / Clash of Clans ipuclari / Askerler Kahraman Yetenekleri Sihirli iksir
uşak
uşak

Askerler Kahraman Yetenekleri Sihirli iksir

Karanlık iksir için asker

Karanlık iksir için asker – clash of clans Hero – Kahraman yetenekleri – büyü – Karanlık için sihirli iksir

top atan oyuncu
top atan oyuncu

top atan oyuncu tanıtım
melon taşları atar zemin güçtür. Onun taşlar sadece bina alınan hasar yok bağlıdır, ama aynı zamanda bunun arkasında bina buluşuyor.
den ve böylece – O karanlık kışla seviyesi 7 olan belediye aşamasında 10 – kilidi.
gibi okçu ve mages melon, üzerinde kayalar duvarları atmak.

saldırgan strateji

Melon ideal böylece, kendi ordusunun en tehlikeli olan binalar kolayca erişilebilir, özellikle diğer binaların arkasında gizli, kapalı binaya uygundur.
orduları bir mesafe saldırı hasar desteğinden örneğin, büyücü benzer kullanılan melon,. Bu nedenle, o yararlanılması gerekmektedir devleri , golems korumalı veya diğer asker olan.
Melon bir hat boyunca küçük gruplar halinde olmalı ve onlar iyi ulaşmak onların istismar böylece bir noktada satılmaktadır hepsi değil.
savunma stratejisi

melon Duvar ayrı bu binayı sırada bile, üst üste iki bina isabet emin olun. taşlar üssü derinliklerine ulaşır. İki duvar serisi arasındaki düzen, melon muhtemelen iki sadece 3 alanları yer bina yapabilirsiniz Eğer duvarlar satırlar üssü derinliklerine buluşuyor. Bu kaçınılmalıdır.
diğer binaların arkasında bir yalan daha isabet noktaları var eğiliminde olmalıdır. melon hedefleri sadece ilk bina. Bu tahrip ederse, yeni bir hedef seçer ve ikinci bina paylaşmaz yürütmektedir.
Bowler hava kuvvetleri saldırı olamaz, bu yüzden vardır Klan Kalesi Bowler karşı bir savunma olarak faydalıdır.
iyileştirme farkları

Normal bir taş giyen Seviye 1 ve Bowler 2.
taş Seviye 3 benzer bazı iksiri renkli kristaller, alır Golem seviyesinde. 5
diğer bilgiler

Onun top 4 alanların maksimum dönebilirsiniz.
Halen son unlock, oyunda kuvvet ve sadece Rathaus 10th unlockable tek
laboratuvar maliyetleri yaptığı son gelişme en karanlık iksir, yani 200.000, oyunda besitzbare azami miktar.
versiyon Tarihi

Bu genişleme üç aşamadan oyunda 03.21.2016 den güncelleme ile birleştirilmiştir.


Golem
Golem

Golem Tanıtım

Golems iki ölüm için son derece güçlü koruma birimleri , mini golems , daha sonra saldırıya devam edebilirler payı.
Her ikisi de ölümden sonra bir sıçrama hasar yapmak, bu Seviye 350-550 bağlı Golem olduğunu.
gibi ilk saldırı savunma, golemler balonlar , dev ve domuz sekmesine .
saldırgan Stratejisi

Bir tavsiye strateji Golem  olduğunu. Bir sıçrama hasar (yapmak tüm savunmalar sadece  / harçlar ), vur onu, gibi birimler barbar ya da Okçulara göndermek için.
Golems olmayan tuzakları atlama etkilenen küçük golem yapar.
Mümkünse, gereken Inferno Kule , aksi takdirde hızla Golem yok edecek, bu tek hedefe ayarlanırsa, özellikle mümkün olduğunca çabuk düşman yok.
Defansif Stratejisi

o köyün ortasında Golem oluşturursa, hemen hemen tüm savunmalar ona ulaşabilmesi bakmak zorunda.
Golems sıçrama tuzakları etkilenmez, küçük golems yapar.
iyileştirme farkları

golem kayalık vücudunun Seviye 3 koyu gridir.
Seviye 5 mor ve kristal benzeri dikenler olsun sırtında golems kayalık organıdır Mage Tower seviyesine hatırlıyorum. 3
diğer bilgiler

Golem 17 Nisan 2013 tarihinde eklenmiştir.
Bir bağışlanan Golem köyü savunma mağlup ederse, artık onun mini golems klan kale savaşta hayatta bile olduğunu. Bu aynı şekilde davranır.
Tamamen demonte içinde ordu kampına 8 Golems ağırlayacak, bu sayı 9 golems artar Klan Kalesi -seviye. 5
Bir Golem gerçekten de zaten belediye binası seviyesi 8 ile kilidini açabilir, ancak bir için senin gibi, bağışlanan alamadım Clan Kalesi sadece belediye düzeyinde mevcuttur 5 gereklidir -seviye. 9
Golem en hit noktaları vardır baz ünitesi vardır.

 


uşak
uşak

Uşak Tanıtım

uşak, hızlı ve ucuz, ama nispeten zayıf hava birimidir.
olabilir zaten bir tarafından bir bütün Lakaienhorde hava bomba Seviye imha. 1
Onun görünüşü o keskin pençeleri ve şeytan-lastik eldiven ile büyük boynuzları, saplama kanatları ve büyük ellerle uçan vampir benzeri yaratık olduğunu.
ile O, Karanlık iksir üretilen ve içinde karanlık kışla inşa edilmiştir.
O karanlık kışla açılabilir ilk güçtür.
uşak bu görünüşte aşındırıcı olan, Karanlık iksir tükürür.
Bu bir uçan olduğundan kadro , o kadar değil silah veya havan saldırdı. Ancak büyücü kuleleri , hava savunma , okçu kuleleri , Tesla ve hava bombalar onun için çok tehlikeli.
saldırgan Stratejisi

Sadece zemin yangın (tarafından binalara uşakları küçük bir sayısını ayarlamak için son derece yararlıdır havan ve top ) ya da barbar kral savunmak için, yok.
Uşakları nispeten ucuz ve sadece iki koltuk almak ordu kampına bir stratejide bir grup olarak kullanılmak üzere uygundur, böylece.
Uşakları tek seçebilirsiniz hava bomba o kalan ayarlanır önce 1-5 uşakları ile yolları test etmek mantıklı, imha edilecek.
Mümkünse uşakları belirlenmeden önce, tüm okçular kuleleri , büyücü kuleleri ve hava savunma kuleleri imha edilir.
Unutulmamalıdır dev hava savunma ve veya diğer zemin birimleri dikkat hava Feger değil üzerine çizin!
Benzer balonlar uşakları tek oyuncu misyonlar son derece yararlıdır. Sadece tüm bu nedenle tavsiye edilir hava savunma – okçular – ve büyücü kuleleri ve Tesla yok etmek ve daha sonra bir uşak koymak. O her binayı yok edecektir. biraz alır, ama tek oyuncu misyonu hiçbir zaman sınırı yoktur çünkü sonunda amorti ederken.
Önemli not : oyun işlem birkaç dakika sonra sona erer. Bu saldırı (ne olursa olsun o zamana kadar kaç tane yıldızlı) zamanından önce sona erdirilir ve başarılı olmak anlamına gelir. Bunu önlemek için, bu ya birkaç uşakları olan ekran taşır ya da sadece kaydırma veya yakınlaştırma ile view her birkaç saniyede bir değişir.
Birçok uşakları bir olabilir hava savunma basitçe yok. Ama dikkat! Mage kuleleri tüm uşakları yakın çevresinde saldırabilir. Bu nedenle, bu hızla tahrip edilmelidir.
Saldırının yan kez yayılımlar saldırılar ziyaret edin.
uşakları ile çiftlikler için iyi bir taktiktir bam .
Defansif Stratejisi

ayrı ayrı, çok zayıf kalabalık çok güçlü olmasına rağmen uşakları vardır.
Önemli binalar ile en iyi olmalıdır Magetower korumak. O kölelerinin karşı yıkıcı bir sıçrama hasar yapar.
İlk birkaç uşakları ile genellikle hangi saldırıya uğrarsanız hava bombaları tetikleyen (saldırgan strateji bakınız). Bunu önlemek için, her hava bombası tetik yarıçapı en az binaların birinci sırasının arkasında olmalıdır. Onlar hava bombaları neden olabilir önce bu bireysel kölelerinin diğer savunma binaları tahrip olmasını sağlamak için yardımcı olur.
Uşakları yararlı olan Klan Kalesi onlar hasar hem toprak ve hava birimleri insana yakışır bir miktar ekleyin beri.
Köyde hava çok bomba yerleştirmek yararlı olur. Bunlar özellikle büyük gruplara karşı, yani uşaklarına karşı çok etkilidir. En iyi bu bombalar önemli yapılar (ek olarak bu nedenle altın kampı , Koyu Elixir kamp , Elixir kampında ve City Hall ).
olarak savunma binaları hava savunma , büyücü kuleleri , X-Bows , Tesla ve okçu kuleleri ajanlar her yerden saldırıya böylece iyi dağıtılmış olmalıdır.
iyileştirme farkları

Değişim düzeyleri 3, 5, 6 ve 7 görünümlerini uşakları
3. seviye uşak diğer taraftan onun boynuzları ve ön kol biraz daha koyu mavi, koyu mavi ışık mavi renk değiştirir.
5. seviyede, cilt gri ve boynuzları ve ön kol siyahtır. Gözleri tam teşekküllü gargoyles benzer şimdi hayalet beyaz parlayacak.
6. seviyede, cilt mor kırmızımsı. Onun kanatları 2 Seviye benzer bir mor renk alabilir ejderhalar .
7. seviye, cilt parlak, kanatlar turuncu ve gözleri mor bulunmaktadır.
diğer bilgiler

uşak bir olan karanlık güç 12 Mart 2013 tarihinde oyuna eklenmiştir.
Bu görünümü gargoyle benzer.
Bir tam olarak yükseltilmiş maksimum bir 120 uşakları olabilir ordu kampına var. Bu sayı ne zaman 17 o tamamen yükseltilmiş içinde 137 kadar artar Clan Kalesi , tek maç bu.
Eğer giderseniz ordu kampına kısaca, uşakları Koyu hapşırık iksiri.
uşak hızlı uçan ünitesi ve hızlı genel biridir asker ile birlikte diski ve Lavawelpen .
uşak duydum şifacı , iki kuvvetleri , örnek hava mayın (zemin birimlerinin hariç) bulamıyorum.
Içinde güncelleştirmesi 17 Haziran 2013, Seviye renklerin 1-2 uşakları ve seviyeler 3-4 uşakları takas edildi. Twister, bir Supercell Forum Moderatör, istenmeyen bir değişiklik olduğunu onaylamıştır. Bu 24 Haziran 2013 tarihinde tersine dönmüştür.
uşak karanlık güçlerin en ucuz olmasına rağmen cadı aştı önce, laboratuvarda bir gelişme, 2015 Aralık 10 kadar en karanlık iksiri onun son sahne gerekiyordu.


Lavahund
Lavahund

Lavahund Tanıtım

Lavahund pratik bir uçan olan Golem ölümünden de, Lavawelpen ve böylece bazı zarar yükselir. Bu aynı zamanda hasara neden olabilir ve vardır uşakları karşılaştırmak. Sadece lav ve taş oluşur. Lavahund saldırıları, o yere küçük ateş topları vurur.
havai fişek gibi Lavahund ve bu nedenle her şeyden önce tahrip hava savunma kuleleri. Sonra diğer tüm tahrip savunma yapıları .
saldırgan Stratejisi

Lavahund kendini az hasar uygular yana, bu anlamda yapar ejderha , uşakları veya balonlar Lavahund arkasında zorlar. Lavahund bu nedenle, diğer asker koruduğunu uçan önemlidir. Bu sadece askerlerin sonra, muhtemelen hızlı diğer kuvvetlere göre köyün içine uçacak ayarlanmış olmalıdır anlamına gelir. Lavahund yani doğrudan uçan hava savunma diğer asker ölçüde daha fazla gol varken.
hava savunma Lavahund yakın ayarla, o hasar en az alır. Aksi takdirde, o uzun dolambaçlı uçar ve diğer edebilir savunma binaları ve tuzaklar alınır.
Lavahund kombinasyonu en iyisi balonlar ve kölelerinin koşuyor. Bunun için, öncelikle Lavahunde oluşturun ve sonra balonlar gönderir. Lavahunde birden fazla anti-uçak kule saldırı olmamalıdır. Lakaie sonra, los küçük gruplar halinde binanın geri kalanı temizlemek için gönderdi.
Defansif Stratejisi

senin dağıtın uçaksavar Lavahund hava savunmasını ulaşmak için daha uzun bir mesafe seyahat gerekir bu yüzden, iyi kuleleri ve köyün merkezinde yerleştirin. O uzun bir süre uçmak gerekir ve dolayısıyla edebilirsiniz savunma binaları ve tuzakları alınır.
senin Klan Kalesi içinde almak okçu veya büyücü tipi. Bunlar Lavahund karşı ve karşı çok etkilidir Lavawelpen .
Güvenlik açıkları olan arayanlar hava mayın Lavahund ve önemli hasara neden olabilir Inferno kuleleri tek hedef.
17 Eylül 2015 güncellemeden bu yana, Lavahund artık hava üniteleri saldırabilir. değil – o kendisi gibi Böylece Lavahund, savunma gücünün biraz daha zayıf hale gelmiştir Lavawelpen – tarafından uşakları veya ejderha mağlup edilebilir.
iyileştirme farkları

Lavahund In Seviye 1 ve 2 onun kıyafetlerinin altında lav küçük bir miktar vardır
3. seviyede, dikenler lav sırtına açın. Gözleri de daha büyük ve daha kırmızı bulunmaktadır. önkol ve giysi altında lav de kaybolur ve onun kanatları boyutu büyür.
1 düzeyinde Lavahund 8 küçük Lavawelpen üretir.
2 düzeyinde, Lavahund 10 küçük Lavawelpen üretir.
Düzeyinde Lavahund 3 12 küçük Lavawelpen üretir.
diğer bilgiler

Lavahund 16 Eylül 2014 oyun gelen güncelleme ile eklendi.
Bir bağışlanan Lavahund köyü savunma mağlup ederse, artık onun Lavawelpen klan kale savaşta hayatta bile olduğunu. Bu aynı şekilde davranır Golem ve onun küçük golems .
tam olarak yapılandırılmış içinde ordu kampına 8 Lavahunde ağırlayacak, bu sayı 9 Lavahunde artar Klan Kalesi -seviye. 5


domuzlar Reiter
domuzlar Reiter

Domuzlar Reiter  Tanıtım

Domuzlar Reiter büyük bir domuz üzerinde sürme engebeli, bronzlaşmış bir adam. O kahverengi deri peştemâl, kırmızı kemer ve deri sandaletler bir çift ile, bir çıplak gövdeyi vardır. Bu iki büyük altın bilezik ve altın küpe vardır. Onun silah büyük bir Warhammer olduğunu.
montaj binici kendisi yarısı boyutunda olan büyük bir yaban domuzu olduğunu. domuz binici domuz dişleri bağlı bir kahverengi deri tasma onu tutar.
onun domuz sayesinde o yapabilirsiniz duvarlar düşman köyün üzerinde size büyük bir avantaj sunabilir, atlama.
ikinci ve yüksek isabet noktaları başına yüksek bir hasara sahip olmasına rağmen, onun eğitim tamamlamak için sadece 2 dakika sürer.
saldırgan Stratejisi

Kullanılabilir duvarlara atlamak için, bu yüzden domuz sekmesi karşı etkisizdir.
domuz binici benzer bir şekilde olabilir gibi barbarlar kullanılır. Bu bir “domuz binici gürültü” denir. Domuz binici avantajı yok olmasıdır koç ihtiyaç vardır. Nedeniyle biniciler ancak domuzların daha büyük bir ordu yüksek maliyet, bu değerli değildir.
Bunlar en saygı içinde daha iyi dev . domuz Reiter neredeyse gibi birçok hit noktaları vardır devi , ama iki kat daha hızlı hareket edebilen, çok daha fazla hasar verir ve duvarların üstünden atlayabilir.
ile kombinasyon halinde nedeniyle yüksek yaşam ve yüksek maliyet, bu tavsiye edilir şifa büyü kullanmak için.
domuz biniciler muazzam gücü nedeniyle akıllıca ve mümkün olduğunca verimli, yüksek maliyetlere kullanılmalıdır.
Domuzlar biniciler en etkili büyük bir grup vardır. ile birleştirerek büyü şifa , o zaman sadece olabilir dev bombalar ve Inferno kuleleri tehlikelidir. Bu nedenle Inferno Kule veya birçok dev bombaları savunma üzerinde olabilir var köyler kaçının.
Defansif Stratejisi

domuz binici karşı bir savunma kurmak, zor olduğunu kanıtlamaktadır. duvarlara üzerinden atlamak için kendi yetenek, yerleşim bu önemli değildir. Bununla birlikte, bu domuz binici ve farklı destek asker ayırmak için avantaj için kullanılabilir. Yani bir daire içinde savunma koyabilirsiniz ve domuz binici köyün etrafında koşmak ve sonuna kadar köyde savunma yok edecektir.
29 Temmuz 2013 güncellemeden bu yana, domuz binici bu nedenle alternatif bir birim olarak geliyor, örneğin Dev aynı konut (5) ihtiyaç Clan Kalesi ilgili ise, söz konusu klan üyeleri Karanlık iksiri bağışlamak için hazırız.
O çıkıyor Inferno kuleleri domuz sekmesi karşı etkili bir savunma oluşturuyor.
Dev Bomba ve atlama tuzakları iyi yer çok etkili olduğu domuz yarışın kanıtlıyor için. mümkün olduğunca bu nedenle yakın koyun kuleleri mage sekmesi hızla açılabilir domuzları engellemek için.
Hayır ise Inferno kuleleri mevcuttur, böylece gerektiğini Clan kale dahil birimler hemen üzerinde onlar bir kez domuz biniciler saldırı, böylece köyün ortasına yerleştirilir duvarlar atladım. Domuzlar Reiter öncelikle bu yana savunma bina saldırı, onlar Klan Kalesi asker göz ardı eder.
Bir için asker, Klan Kalesi dolum domuz biniciler karşı kullanılabilecek çoğunlukla mages , ejderhalar , Valkyries ve balonlar yanı sıra (yüzey hasarı nedeniyle) okçu ve footmen diğer asker için mesafe var.
iyileştirme farkları

Domuz binici Düzeyi 3 büyük, siyah çekiç vardır.
5. seviyede, onun saç rengi turuncuya siyah değiştirildi.
domuz binici Seviye 6 dikenli bir çekiç alır.
diğer bilgiler

Domuz binici ABD aktör “Mr T” güçlü bir benzerlik vardır.
onların performansı beklemek ordu kampı etkileneceği zaman havada atlama Domuzlar binici.
Bir onun 48 domuz binici geçemez ordu kampları bunlar maksimum düzeyde olduğu zaman var. Bu sayı 55 artar zaman tam olarak yükseltilmiş, bu 7 biri, Klan Kalesi reinpassen.
O olmadan yeteneğine sahiptir sadece zemin kuvvet atlama yazım duvarlar onları yok etmeden geçmeye.
Tıpkı dev domuz biniciler tüm düşman askerlerini yok. yaptıkları İster Clan Kalesi bunu kaynaklanan iskelet gelen iskelet durumda olan ya da onu kahraman saldırı. Onun amacı savunma vardır. Bu imha edilir ancak, o şey saldırır.
Onlar gibi benzer bir fiziği var barbarlar .
Domuzlar binici korkan iskeletlerinin bir cadı ( Bu oyunu etkileyecek ve Klanlar Clash için bir römork gelen değil ).
versiyon Tarihi

Bu 12 Mart 2013 güncelleme ile eklendi.
17 Nisan 2013 güncelleme yana bir azalma zaman iyileşme vardır.
29 Temmuz 2013 domuz biniciler güncelleme yana yalnızca aynı konut (5 lüzum peşin 6 gibi) devleri .
27 Ağustos 2013 onun eğitim süresi onun saldırı daha güçlü, 5 2 dakika düşürüldü ve savunmaların onun tercih hedef belirlendi.
6 Kasım 2013 onun isabet puanı% 5 azalmıştır.
29 Ocak 2014 tarihinde yaptığı eğitim maliyeti% 30 oranında artmıştır.
domuz binici ile birlikte, sahip balon 2015/05/11 18/05/2015 için domuz biniciler ve balonlar kendi eğitim maliyetleri pahalı sadece yarısı olduğunu ve şekillendirme için sadece yarım saat iddia Gönderen: özel bir olay olsun.
Seviye 6 Mart güncelleme (21:03:16) eklenmiştir


Valkyrie
Valkyrie

Valkyrie Tanıtım

Valkyrie ateşli kızıl saçlı genç, güçlü savaşçı. O deriden yapılmış bir eşleştirme sutyen ile uzun deri önlük giyer. O vücudunun yarısından fazlasını oluşturan iki taraflı balta, gerçekleştirir.
Üçüncü kuvvet, için koyu Elixir.png kilidi olabilir.
Aynı anda birkaç asker çeşitli binalar birini saldırmak için, çünkü onların eğitim, Walküre can ölür. Ama her zaman mümkün olan en yüksek zarar vermek, çeşitli binalar arasına yerleştirilen!
saldırgan Stratejisi

karşı Valküreler Klan Kalesi – birlikler onlar sıçrama hasar ile küçük bir alanda tespit ettiğimizden, iyi bir fikir kullanın. Bu yüzden hızlı ve verimli bir düşman gruplarını silebilir.
saldırı için en iyi yerler bulmak için birkaç binalar arasında durun. Birkaç binalar arasında daima büyüyü ayarlayın!
Valkyrie olan oyunda iki birimlerinden biri değil sadece daha fazla asker can, ama aynı zamanda aynı zamanda saldırı binaların bir dizi (diğerleri balonlar ). O sadece Güncelleme 3 Temmuz 2014 ile, ancak, bu yeteneği aldı.
Defansif Stratejisi

Valkyries yukarıda belirtilen özellikleri hesabında da iyi asker olan klan kale köy müdafaa.
Valkyrie, aksi takdirde birden saldırılar nedeniyle bir kez birbirine çok yakın değil bina yapmak için tavsiye edilir.
Savunmalar, sıçrama hasar etkisi etkili Valkyries büyük gruplar açmak için dağıtılan yerleştirilir edilmelidir.
iyileştirme farkları

Valkyrie tüm birimler vardır Lavahund ve cadı , iyileştirilmesi en küçük optik farklar.
3. seviyede, bir Goldaxt bir demir balta düzenledi ve ne zaman saldırır arkasında Goldaxt altın iz çizer.
5. seviyede, Valkyrie siyah kürk ceket alır.
diğer bilgiler

Bir 4 tam gelişmiş 30 Valkyries olabilir ordu kampları konuşlu. 4 ek Valkyries, bir zaman klan kale dahası beklediğini, -seviye 6 sürebilir, sen 34 Vakyries ile saldırabilir.
versiyon Tarihi

Bu 12 Mart 2013 güncelleme ile eklendi.
17 güncelleme Nisan 2013 yılından bu yana, bu azaltılmış iyileştirme süresine sahiptir.
Temmuz 2013 29 seviyelerinde 1-3 düşürülmüştür eğitim masrafları zarar yanı sıra arttı.
30 Eylül 2013 tarihinde yine zarar arttı.
29 Ocak 2014 güncelleme, yerine kendi isabet puanı% 20 oranında artmıştır.
Valkyrie tamamen Temmuz güncelleme (3). Yıl, 2014 yılında revize edilmiştir.
Ile güncelleme 16.09.2014 den eğitim süresi 15 8 dakika düşürülmüştür.
21 Mart dan güncelleme ile 2016 onun hayat azalmış ve zarar arttı. Buna ek olarak, Valkyrie şimdi daha hızlı meşgul edecek ve Level geliştirilebilir. 5
4 May 2016 onların eğitim süresi güncelleme ile 5 dakika düşürüldü.


cadı
cadı

Cadı Tanıtım

cadı düşen savaşçılar (yani güçlü bir kuvvet iskeletler geçmiş mücadelelerin neden olabilir).
1 düzeyinde her 6 saniyede 3 olan iskeletler (barbarlara benzerlik) uyandırır.
Bu 1 6’ya kadar Seviyesine bir cadı uzanabilir iskeletler aynı anda kontrol edilir.
Seviye 2 her 6 saniyede 4 iskelet getirilir.
Bu 8 Seviye 2 maksimum bir cadı uzanabilir iskeletler aynı anda kontrol edilir.
3. seviyede her 6 saniyede 5 iskelet getirilir.
Bu 10 Seviye 3 maksimum bir cadı uzanabilir iskeletler aynı anda kontrol edilir.
O daha fazladır asker destekleyen uygun, ancak düzgün savaş hakim takarak.
saldırgan Stratejisi

Kendisi biraz isabet noktaları olduğundan, cadı daha fazladır asker desteği tavsiye ve gerçek saldırının arkasında konulmalıdır. Set cadılar iyi değil tek seferde, bir, kolayca savunma binaları ile öldürülmüş olabilir çünkü. Bir aynı mesafe saldırısı var okçu veya mage . Kapalı iskeletler mükemmel savunma saptırmak için uygundur.
Bir kaç ayarlama dev bir oyalama olarak ve birkaç koç daha sonra 1-3 cadı için iskeletler çağırmak set muazzam destek. ortadan kötü savunma, daha fazla koç ve 1-4 cadılar ve daha koymak vardır muazzam .
can cadı iskeletler tarafından çağrılan muazzam savunma yok yardım.
İskeletler kolayca bir köy korkutur, ancak sıçrama hasar savunması tarafından ( havan ve büyücü kuleleri onlar davet edilmiş olarak, tıpkı kolayca kapatılabilir vardır).
Set yıldırım büyü bir başında saldırı muhtemelen için harçları daha iskeletler bir oyalama ve diğer güçlü olarak hizmet vermeye devam eden hayatta kalması, böylece, keskin zayıflamaya yok ve yüzey hasarı kapasitesi için kuvvetler hızlı kapalı bina izni.
Kullanım Flaş – veya zehir büyü gelen cadılar klan kale hızla öldürmek ve iskeletlerin dalgaları önlemek için asker zarar.
cadı iskeletleri herhangi düşmesi çözmek! Bu nedenle, bir zaman gerekir golems veya dev öncesi tavuk, bu yüzden böylece tuzaklar ve daha uzun cadıları hayatta tetikler.
Defansif Stratejisi

cadılar zaman Klan Kalesi o gerektiğini vardır Clan kale arkasında duvarlar o kadar kolay tuzağa ve öldürülmüş olamaz ki vardır.
iyileştirme farkları

3. seviyede, cadı altın trim mavi başörtüsü alır. onun koç çubuk ile hemen spiral, altın şerit aşağı sarkar.
diğer bilgiler

Şu anda, Lavahund ile cadı ve atlama çok az genişleme aşamaları büyü (3).
cadı bir gibi yaklaşık olarak aynı yaşam noktaları vardır büyücü aynı düzeyde.
o hiçbir ayakları vardı ve mahkeme yüzeyi üzerine gelerek sanki görünüyor. Bununla birlikte, kara birlikleri olarak kabul edilir ve gelen değildir uçaksavar saldırı.
İskeletler bir şekilde yaşam noktaları daha az sayıda var okçu iskeletleri hiçbir mesafe krizi var Seviye 7..
Tam donanımlı olarak ordu kamplarına kadar 20 cadılar durduruldu. Bu sayı 22’ye kadar artırılabilir klan kale de sadece ne 2 Cadılar vardır Klan Kalesi mümkün Düzeyinde olduğunu. 4
Çağrılan iskeletler gibi bakmak dövme koç gibi, ama saldırı ve fiziksel hareketle vardır Barbarian .
Eğer yakından bakarsanız, bir gibi cadı görür bowman , sadece zombi gibi.
Eğer Seviye 3 22 cadılar ile saldırı olursa, 220 iskeletlerin maksimum savaş olabilir.
Cadılar iskelet çağırmak için mezar taşlarını gerekmez.
Wutzaubersprüche iskelet yayın oranı (6 saniye) değil artış!
iskeletler 2.5 alanların bir yarıçap içinde çağrılır.
cadı 29/07/2013 hissesini gelen güncelleme ile eklendi.

Hakkında Admin

--- LÜTFEN YORUM YAPMAYI UNUTMAYIN ---

Bu habere de bakabilirisiniz

Ücretsiz taşlar

AppNana Ücretsiz taşlar

AppBounty Ücretsiz taşlar Ücretsiz alabilirsiniz taşlar . Sadece Google Play Store veya AppNana ile Apple …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Clash of Clans | Köy Düzenleri > Clash of Clans ipuclari > Askerler Kahraman Yetenekleri Sihirli iksir