Perşembe , Temmuz 21 2016
clash of clans bütün karakterler
clash of clans bütün karakterler

karakterler

Clash of clans karakterler

Bu Klanlar Clash ana karakterlerdir. (Veya kampanya harita çalarken) ile diğer oyuncular saldırmak için bu kullanabilirsiniz. Siz kışlada bu karakterleri oluşturabilir ve bunlar ordu kamplarında evlerine bulacaksınız. karakterler

Klanlar Clash on karakter vardır: karakterler

 

 

Barbarlar

barbar
barbar

 

Barbar Eğer barakalarda kilidini ilk birimdir. Barbar’ın görünümü öfkeli, savaşa hazır ifadesi, sarı saçları ve uzun sarı bıyıklı bir adam. O bir deri kemer ve bir demir kalkan şeklindeki toka ile kahverengi Kilt giyer. O da her iki kolda kirpi bilek-band yanı sıra kendi ayakları üzerinde sağ elinin ve sandalet kısa bir kılıç vardır. Barbar seviye 3 ve seviye 5 ve seviye 6 barbar bir viking kask keskin kılıç ve güçlü boynuz kask aldı ulaşan üzerine bir kafa bandı kazanır.

 

 

 

 

Okçular

okçu Okçular
okçu Okçular

okçu bir değişiyordu birimdir. Onun ok uçuşlar için pembe saç ve keskin gözlü bir kadın, açık yeşil elbise, kendisine bağlı küçük bir çanta ile bir kemer, omzuna bir altın yüzük ve pembe tüylerle olarak tasvir edilir. Okçular kendi aralığında gelirse saldıran, hiçbir tercih hedefleri var.

 

 

 

 

 

goblinler

cin

Goblin oyunu en hızlı karakterdir. Onların ilk hedefi bir baskında gelen birincil endişe kaynakları toplama olup olmadığını dağıtmak için kendilerini ideal asker yapma kaynak binalar. Onlar (her altın madenleri, iksir toplayıcıları ve depolarda) kaynak binalara çift zarar anlaşma. Bu da binaların bu tür Okçular kadar Barbarlar kadar hasar olarak 2x daha anlaşma ve 3x anlamına gelir! ticaret kapalı Barbar daha bir Archer daha yüksek ama düşük nispeten düşük sağlıktır. karakteri doğanın tüm savunma görmezden, ilk kaynak binaları saldırmak, çünkü Ayrıca, onlar saldırılara karşı daha savunmasız olabilir ve destek için asker başka bir tür olmadan konuşlanmış edilmemelidir.

 

 

 

Devler

Devler
Devler

Devler büyük hasara alma yeteneğine sahip büyük birlikleri, ama karşılığında çok az anlaşma. Onlar öncelikle savunma hedef, bu yüzden büyük bir grup bir köy sakatlayıcı çok güçlü olabilir. Nedeniyle yüksek sağlık, oyuncular genellikle savunma gelen zayıf diğer fakat daha saldırgan asker korumak için ilk onları dağıtmak.

 

 

 

 

 

 

 

Duvar Breakers

duvar wallbreaker
duvar wallbreaker

Duvar Breaker görünümü kahverengi havacı şapka giyer ve sağ gözünün karşısında küçük bir yara izi olan küçük bir iskeletin olmasıdır. Büyük bir bomba taşır. hedefine en yakın doğrudan duvara çalışan ve kamikaze tarzı kendini havaya uçurarak Duvar Breaker saldırıları. Bu düşmanın etrafında sıçrama damage ve duvarlara 40x damage.

tüm bitene kadar duvar kırıcı sen uzakta herhangi bir duvardan koymak bile herhangi bir duvara isabet devam edecektir. duvar kesici yükseltilir her zaman, o tutan bomba büyür. 3. seviye bomba büyür. 5. seviyede Duvar Breaker bomba altın döner.

 

 

 

 

balonlar

Balonlar balloon
Balonlar balloon

Balonlar yavaş yer hedeflerine karşı sıçrama hasar yıkıcı miktarda yapmak hava birimleri hareket ediyor.

Balonlar, devler gibi, ilk savunma yapıları hedef.

 

 

 

 

 

 

Sihirbazlar

Sihirbazlar
Sihirbazlar

sihirbaz düzeyi ve altın toka ve kahverengi ayakkabı ile deri kemer bağlı mavi pelerin giyen bir büyülü bir birimdir.

Bir değişiyordu saldırı kullanır ve duvarlar çekebiliyor ki sihirbaz okçu çok benzer. Yüksek zarar fireballs vuruyor, ama nispeten düşük hitpoints vardır ve kolayca savunma tarafından öldürülmüş olabilir gibi desteği gerektirir.

 

 

 

 

 

 

şifacılar

şifacılar
şifacılar

İyileştirici uçan bir birimdir. Hiç saldırı yetenekleri vardır, ama hızla savunma (bu durumda o hasarlı binalar iyileşene) hariç, herhangi bir toprak üniteleri iyileşmek.

şifacı dağıtıldığında, bir halo onun etrafında görünür. tüm birimleri tam sağlık varsa, o şey yapmayacak. bir birim savunma zarar gerektiğini, o üzerinden uçmak ve şifa başlayacak.

Şifacılar unutmayın  değil  uçan üniteleri iyileşmek (diğer Şifacılar / Dragons / Balonlar) ya da kendisi (her şeyi iyileştirir bir şifa büyü aksine, şifacılar dahil.

 

 

 

 

Dragons

Dragons
Dragons

ejderha korkunç bir uçan ünitesi ve her iki toprak ve hava üniteleri terörize yeteneğine sahiptir. Ayrıca uçar balon, aksine, ejderha okçular benzer bir değişiyordu saldırı vardır.

 

 

 

 

 

PEKKA

tuvalet
barbar kral

PEKKA kışlada kilidi son asker olduğunu. Bu oyunda en güçlü zırh ve herhangi bir birimin hasar vardır. Ancak, bunların hepsi en pahalı.

O tarafında büyüyen mor kristal sivri vardır ve bir kılıç taşır.

3. seviyede siyah koyu mavi, bir Pekka zırhı renk değişiklikleri ona sert bir görünüm veren.

 

 

 

Barbar Kral

barbar kral
barbar kral

Barbar Kral dev daha büyük ve tüm Barbarların zor olduğunu!Koyu Elixir dışında bu özürlüyü oluşturun ve bir düşman köyüne onu salıvermek !!

Barbar Kral ölümsüz bir birimdir, bu yüzden sadece bir kez eğitilmiş olması gerekir. O savaşta düşerse Ancak, o yine kullanılmadan önce uyumak için onu koyarak onun sağlığını yeniden oluşturmanız gerekir. hala şarj oluyor ederken bir barbar kral saldırı Ayrıca, kendi alter boş olacaktır.

Barbar Kralı 10.000 Karanlık Elixir maliyeti Barbar Kral Sunağı, gelen açılabilir.

 

 

 

 

Okçu Kraliçe

Okçu Kraliçe
Okçu Kraliçe

o sadece bir kez eğitilmiş olması gerekir, böylece Archer Kraliçe ölümsüz bir birimdir. onun sağlığı savaşta azaldığında yine kullanılmadan önce Ancak, o yeniden oluşturmanız gerekir. o uyur süre o savaşın sonunda bıraktığı sağlığına doğrudan orantılıdır. o sonra hasarlı değilse bu yüzden, hemen Ancak savaşmak için o savaşta düşerse o zaman o aşağıda gösterilen tam regen süre uyumak gerekir hazırdır.

Hakkında Admin

--- LÜTFEN YORUM YAPMAYI UNUTMAYIN ---

Bu habere de bakabilirisiniz

Ücretsiz taşlar

AppNana Ücretsiz taşlar

AppBounty Ücretsiz taşlar Ücretsiz alabilirsiniz taşlar . Sadece Google Play Store veya AppNana ile Apple …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Clash of Clans | Köy Düzenleri > Clash of Clans ipuclari > karakterler