coc, clash of clans, clash of clans game, clash of clans cheats, clas of clan,Clash of Clans Köy Düzenleri, köy düzenleri, klan Savaşı Düzenleri, Clash of Clans ipuclari, Seviye Köy Düzenleri

Clash of Clans | Köy Düzenleri - Kolayca Seviye atla

coc, clash of clans, clash of clans game, clash of clans cheats, clas of clan,Clash of Clans Köy Düzenleri, köy düzenleri, klan Savaşı Düzenleri, Clash of Clans ipuclari, Seviye Köy Düzenleri

Clash of Clans | Köy Düzenleri - Kolayca Seviye atla

Clash of Clans köy düzenleri

Clash of Clans

Tüm Hakları Saklıdır.

COC Clash: Bilmeniz Gerekenler En iyi 5 İpuçları ve püfnoktaları? - Clash of Clans | Köy Düzenleri
Anasayfa / Clash of Clans ipuclari / COC Clash: Bilmeniz Gerekenler En iyi 5 İpuçları ve püfnoktaları?
clash-of-clansc
clash-of-clansc

COC Clash: Bilmeniz Gerekenler En iyi 5 İpuçları ve püfnoktaları?

COC Clash: Bilmeniz Gerekenler En iyi 5 İpuçları ve püfnoktaları?

Mobil strateji oyunları en bağımlılık oyun çılgınlığı günümüzde. Gibi görünüyor Clans Çatışması , bir  türünü almak, barbarlar, sihirbazlar oyuncular  birbirlerinin köylerini sağlar ve ejderhalar sinirli. Biz oyunun liderler üst etme vadede size yardım etmek için geri döndük. İşte en iyi 10 ipucu var ve sizin için bilmeniz gereken hileleri Clans Clash

clash-of-clansc
clash-of-clansc

1. bilir hangi Kaynakları Multiplayer savaşları sırasında 

multimedya
multimedya

Çok oyunculu çatışmalar sırasında hiç şüphesiz belirli madde matkaplar / depolama yerleri elde edilebilen kaynakların belli bir yüzdesi var, bir parçası olacak:

– Ne olursa olsun yüzde 100 BELEDİYE BİNASİ depolanan
Karanlık iksir Matkaplar saklanan Karanlık iksir 75-yüzde –
– ne olursa olsun yüzde 50 altın / iksir kollektörleri depolanır
– altın / iksir depolama saklanan ne olursa olsun 20-yüzde (198.000 kadar)
– (2,000 kadar) Koyu iksir Depolama saklanan Karanlık iksirler 5-yüzde

– Genel kullanılabilir yağma rakibin BELEDİYE BİNASİ düzeyi ‘s düşükse olsa azalır. Rakibinizin BELEDİYE BİNASİ düzeyi seviyesinden daha yüksek ise ancak, bir zafer için olsun yağma miktarı güzel bir artış toplamak olacaktır.

2. Duvarlar bir adet ile  duvarını savun

savun

– Eğer oyunu başlatmak sonra, ahşap duvarlar erişebilirsiniz. Bu duvarlar üst düzey barbarlar tabanına Dalmaktan gelip çok zaman değmez demektir oldukça düşük seviyede (seviye bir), at gel.
– Mümkün olduğunca hızlı üç seviye için bu ahşap duvarlar yükseltmek için deneyin (için elde seviye dört ya da beş eğer, çok). Bu duvarlar en güçlü savunma olmak sonuna, böylece düzeyde içindeki tüm mevcut duvarlar satın emin olun. . Hiçbir açılış yolları girişi için kullanılabilir, böylece tüm tabanı etrafında bu duvarları yerleştirin
; bu saldırganların duvarları yıkmak ve mücadele edelim – Eğer yanlışlıkla açık sokaktan sola çünkü onları çok sorun olmadan üzerinde kolaylaştırmak izin vermeyin.

3. Düşük Seviye Ganimet Tarım Çözümü

ganimet
ganimet

klan çatışmada tarımın en kolay ve  yollarından biri 200 altında sizin kupa düşürücü ve goblinler ile çiftçilik gereğidir. klan çıkan çatışmada maç yapma sistemi bir düşman bulmak için kupalar sizin miktarda kullanır. Bir oyuncu düşük seviye hala onlar kupa çok olmayacaktır. Bu şekilde bizim kupa düşürücü ve kolay rakipler alarak bizim yararına Bu maç yapma sistemini kullanabilirsiniz. biz de daha az asker kullanmak için gidiyoruz yüzden Tabii ki, ganimet, daha az olacaktır.

Goblinler ucuz asker biri ve biz sadece yaklaşık 20-40 goblinler çok kötü korunmuş köyden en az 30k altın ve iksiri baskın gerekir. onu korumak için sadece bir seviye 1 top orada iken burada resimde de görebileceğiniz gibi, 87K altın ve mevcut 58k iksir, var! Ben sadece onun altın ve iksir tüm çalmak için 25 goblinler kullanmak zorunda kaldı. senin kupa düşürmek için her zaman çok temel. goblinler sadece ve sadece savaşlar için aramaya başlamak, ama biz biraz hata kullanarak gidiyoruz. Biz sadece bizim kupa veriyoruz çünkü kötüye çağrı değildir ve tüm bu küçük aksaklık yapacak sürecini hızlandırmak olduğunu.

Eğer savaş ne zaman doğru olanı bulana kadar, genellikle kavgalar bir sürü atlayın. Ama sen gördüğün her köye 1 cin kullanarak gidiyoruz kupa bırakarak konum, ama her savaştan sonra kendi köy yüklemek için olsaydı bu hala çok uzun zaman alacağını zaman, bu yüzden burada bir adım-by- ‘aksaklık’ nasıl çalıştığını adım açıklama:

– Bir maç Bul
– ‘Bir sonraki’ düğmesine parmağınızı tutun
– 1 goblin Bırak
– Çabuk ‘sonraki’ düğmesini bırakın dağıtma sonra

4. Hatta Savaş erken Bitiş Sonrası Kupalar tutun

kupa
kupa

– Eğer zor bir baskın başlamadan önce beyaz bayrak dalga sadece önden git ve savaş sonuna kadar hazırsanız. Eğer herhangi bir asker ya da herhangi bir büyü yok gibi sürece kupa devam edeceğiz. ya emin “Teslimiyet” seçeneği görünür olmadığından emin olun!

5. Bazı özgür iksir alın (ve senin Çevrimdışı Tükenmeden kaydet)

iksir
iksir

SuperCheats.com fazla iksirler olsun (ve tutun) isteyenler için bu hileleri sundu:

Ücretsiz iksiri
, bir asker, bir tam ordu yükseltme bitirme az 30 saniye olduğunda bu sadece hile çalışır. Otuz önce saniye Hakkında, yükseltmekte olduğunuz asker kuyruğa. Bunu daha önce size tam bir orduya sahip emin olmak gerekir unutmayın. Yükseltme tamamlandıktan sonra, asker untrain. Şimdi, özgür Elixir alacaksınız!

Çevrimdışı zaman iksiri nasıl kaydedilir
sizin iksiri kurtarmak edebilmek için insanlar o kadar iksiri almazsınız nereye. Sadece o zaman sadece 100.000 iksir yerine 300.000 iksiri gibi çevrimdışı alabilirsiniz bombardıman uçakları ile kışla doldurmak sonra kampları tam olduğundan emin olun ve. Sonra kışla ilk şey kaldırma, geri almak ve sonra da iksir tüm geri alacak.

Hakkında Admin

--- LÜTFEN YORUM YAPMAYI UNUTMAYIN ---

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir