Clash of Clans Köy Düzenleri, klan Savaşı Düzenleri, 9. Seviye Köy Düzenleri, 10. Seviye Köy Düzenleri, 11. Seviye Köy Düzenleri, Clash of Clans Botu, Clash of Clans ipuclari, kara iksir kazanma, ganimet kazanma

Clash of Clans | Köy Düzenleri - Kolayca Seviye atla

Clash of Clans Köy Düzenleri, klan Savaşı Düzenleri, 9. Seviye Köy Düzenleri, 10. Seviye Köy Düzenleri, 11. Seviye Köy Düzenleri, Clash of Clans Botu, Clash of Clans ipuclari, kara iksir kazanma, ganimet kazanma

Clash of Clans | Köy Düzenleri - Kolayca Seviye atla

Clash of Clans köy düzenleri

Clash of Clans

Tüm Hakları Saklıdır.

CLASH OF CLANS Kartal Topçu - Clash of Clans | Köy Düzenleri
Perşembe , Eylül 1 2016
Ana Sayfa / Savunma Binaları / CLASH OF CLANS Kartal Topçu
savunma binalari

CLASH OF CLANS Kartal Topçu

kartal Artillery1    kartal Artillery2

Seviye 1           Seviye 2

CLASH OF CLANS Kartal

ÖZET 

Kartal Topçu, çok güçlü Belediye Binasi neredeyse tüm haritayı kapsayan ancak daha benzer ama daha büyük bir ölü bölge, sahip bir dizi vardır 11 seçkin savunma Harç .
Bir savunma sırasında, Kartal Topçu başında uyuyan kalır ve asker değerinde en az 150 konut alanları dağıtıldıktan sonra devreye girer. Düzenli 10 saniyelik aralıklarla birbirini takip eden üç yaylım ateş ateşler ve hedefine yakın birimlere son derece küçük sıçrama hasar ile hedeflenen üniteye yıkıcı zarar anlaşma yapabiliyor.
Kartal Topçu hedefler “ısı haritası” veya ”
Darbe noktası haritası” na göre. Diğer bir deyişle, isabet puanları büyük yoğunluk ile alan hedefler.
ölene kadar aynı asker hedef tutar diğer savunma aksine, Kartal Topçu hedeflerini her voleybolu-hesaplar yeniden.

Savunma stratejisi

Onun kör nokta bir gibi örtülü bir yerde bu savunmayı yerleştirin Harç . Sadece etkinleştirmek ve asker bir miktar dağıtılan zaman saldırmaya başlar, bu yüzden ortasına yakın tutmak unutmayın. Zaman düşman birlikleri için temel girmeye başlamak, bu eylem olacak şekilde olmasıdır.
Kartal Topçu Golem / Golemites karşı 3x damage; onları yok ve böyle Sihirbazlar, Cadılar ve ateş gücü için Heroes olarak zayıf birimler maruz iyi kullanmaktadır.
Supercell hibrid saldırıları (iki aşamadan oluşmaktadır, yani saldırıları) teşvik gibi, gibi ortak hedefler uzak bu savunmayı koymak akıllıca olacaktır Archer Kraliçe , Hava Savunmalar ve Klan Kalesi birlikleri. Onları sizin temel yok edebilmek için bu nedenle zor hale zor saldırganların onlar almalı önceliklendirilmesi için yapacaktır.

önemsiz şeyler

Kartal Topçu, 10 Aralık eklenen bir parçası olarak 2015 güncellemesi olan Belediye Binasi 11 güncelleştirmesi.
ClashCon 2015, Kartal Topçu sneak peek düşman hedeflerine üzerine düşer göğe sarı ışın ateş gösterilmiştir. Ancak, bu yana turuncu top mermisi üç ardışık çekim bir yaylım içine değişmiştir.
Kartal Topçu oyunda herhangi bir başka defans binanın en az düzeylerine sahip, şu anda iki seviyeleri ile tek savunmadır.
12’den fazla kez bir zemin modu kapladığı alan – Kartal Topçu kapsadığı toplam alan yaklaşık 7700 karoları X-Bow ve köy üç kat daha fazla alan.
Kartal Topçu birçok yönden benzersizdir. Sadece, iki düzeyi vardır asker belli bir sayı değildir dağıtılan aralığında olan, 4 × 4 yer kaplıyor zaman sadece aktive edilebilir ve bir aralık gibi onun ölü bölge hariç tüm harita, kapsar vardır harç .
Kartal Topçu, diğer savunma daha farklı bir şekilde hedefine Unutulmaması gereken tek savunmadır.
o amaçlayan hangi birim gösteren hedef reticle, yanıp sönen bir altıgen ile gösterilir.
Kartal Topçu ikincisi düzgün yeteneğini tarif olmaz çünkü istatistikler, daha doğrusu “saniyede hasar” den “isabet başına zarar” kullandığı oyun olan tek savunmadır. Ancak, birçok oyuncu olduğunu düşünüyorum Harç bu özelliği paylaşmak için değiştirilmelidir.
savaş yerleştirilen birliklerin miktarı savunma sırasıyla aktive ne kadar belirler.
Kartal Topçu ateşe hazır olduğunda, kartal kafa etrafında parlak ışık darbeli bir altıgen şekilli varil ortaya çıkarmak için yapının ön aşağı kayar.
Bu oyunda üçüncü savunma kör bir nokta, diğerleri olmak sahip olmaktır Harç ve Hava Sweeper .
Eagle Toplar bir miktar anti-topçu adı yok etmek için bir kazanım vardır.
tabanının herhangi bir köşesine yakın yerleştirilir eğer, ters köşesine yakın küçük bir alanı kaplıyordu olmayacak (tavsiye edilmez defansif bir strateji yukarıya bakınız). Aksi takdirde birlikleri yerleştirilebilir bazın bütün alan kaplıdır.
Bu bir hayvanın kapalı tabanlı ilk savunmadır.
A level 1 Eagle Topçu 5 düzeyinde 7 Yıldırım Büyüler ve iki seviye 4 Deprem Büyüler tarafından yok edilebilir. Ama tavsiye edilmez.
Kartal Topçu oyunda bir savunma için en sağlık vardır.
Aynı zamanda bir savunma için en çok yer kaplıyor. (4 × 4)

Simgeler

simge Bilgi Böyle Level, Saniyede Hasar, dayanıklılığı, Range, Hasar Türü, Hedefler ve sevdiğim Target gibi Kartal Topçu, hakkında bu simge bilgileri görüntüler dokunulduğunda.
simge Yükseltme Bu simgeye dokunduğunuzda, yeterli kaynak ve ücretsiz varsa, bir sonraki seviyeye Kartal Topçu yükseltme başlar . Kartal Topçu maksimum seviyede olduğunda, bu simge gösterilmez.
simge FinishNow Bir yükseltme sırasında yalnızca iken görüntülenen bu simgeyi, dokunulduğunda, anında görüntülenen sayısının pahasına bu yükseltme bitirir
simge İptal bir yükseltme işlemi sırasında yalnızca görüntülenen bu simgeyi, dokunulduğunda yükseltme maliyetinin mevcut yükseltme ve iadeler yarısını iptal eder.

 

İlçe HallLevel 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Mevcut sayı 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

 

seviye Hit başına Hasar Saniyede hasar shockwave Hasar İsabet noktaları Maliyet yükleme Maliyeti Saat inşa Deneyimı İlçe HallLevel Gerekli
1 250 75 15 4.000 8.000.000 35.000 10d 929 11
2 300 90 20 4400 10.000.000 40.000 14d 1099 11

 

menzil Atak hızı hasar Tipi Birim Türü Hedefli
 7-50 Üç-shot her 10 saniyede yağdırmak Sıçrama  Zemin ve Hava

Hakkında Admin

--- LÜTFEN YORUM YAPMAYI UNUTMAYIN ---

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir