Clash of Clans Köy Düzenleri, klan Savaşı Düzenleri, 9. Seviye Köy Düzenleri, 10. Seviye Köy Düzenleri, 11. Seviye Köy Düzenleri, Clash of Clans Botu, Clash of Clans ipuclari, kara iksir kazanma, ganimet kazanma

Clash of Clans | Köy Düzenleri - Kolayca Seviye atla

Clash of Clans Köy Düzenleri, klan Savaşı Düzenleri, 9. Seviye Köy Düzenleri, 10. Seviye Köy Düzenleri, 11. Seviye Köy Düzenleri, Clash of Clans Botu, Clash of Clans ipuclari, kara iksir kazanma, ganimet kazanma

Clash of Clans | Köy Düzenleri - Kolayca Seviye atla

Clash of Clans köy düzenleri

Clash of Clans

Tüm Hakları Saklıdır.

CLASH OF CLANS HAVA ÇÖPÇÜ - Clash of Clans | Köy Düzenleri
Perşembe , Eylül 1 2016
Ana Sayfa / Savunma Binaları / CLASH OF CLANS HAVA ÇÖPÇÜ
savunma hava çöpçü
savunma hava çöpçü

CLASH OF CLANS HAVA ÇÖPÇÜ

CLASH OF CLANS HAVA ÇÖPÇÜ

Hava Yol uçan düşmanları geri itmek havanın kuvvetli patlamalar ile gökyüzünü kontrol eder. Hava Süpürücüler tek yöne bakacak, bu yüzden onların etkinliğini maksimize etmek için onları döndürebilirsiniz.

hava Sweeper1 hava Sweeper2 hava Sweeper3
Seviye 1 Seviye 2 3. seviye
hava Sweeper4 hava Sweeper5 hava Sweeper6
Seviye 4 Seviye 5 Seviye 6
  • Hava Libero Hava Asker de hava patlamaları vuruyor bir savunmadır. hiçbir damage rağmen, diğer savunmalar bu birlikleri aşağı çekmek için daha fazla zaman vererek, hava birliklerini geri iter.
  • Zemin tabanlı birimleri zarar, ya da potansiyel (örneğin daha değerli bir hedefe saldıran onları rahatsız edici başka herhangi bir şekilde onlarla müdahale edemez
  • Sadece 120 derecelik yarıçapı hava patlamalar ateş, bu yüzden Hava Asker saldırısına uğrama olasılığı en yüksek olan baz yan yüz var emin olabilirsiniz.
  • seviye 6 Hava süpürmek, son derece uzun bir süre balonlar (herhangi bir düzey) bir yığın geri tutma kapasitesine Air Sweeper aralığında başka bir şey sağladı. özellikle balonlar karşı savunmak istediğiniz tabanının alanları kapsayacak şekilde bu gerçeği kullanın.
  • Ağır gibi hava Savunmalar ve anti-hava savunma tarafından savunulan Hava Sweeper kapsamına girmeyen tarafı var mümkünse. Hava ÇÖPÇÜ kapsamında olmayan tarafı ağır saldırı hızla mağlup edilebilir diğer anti-hava savunması tarafından savunulan ve eğer bu yol açabilir – Oyuncular karşı taraftan Hava Libero kapsayan yan ve saldırılara karşı saldırmak için tercih edebilirsiniz bir savunma zaferi.

Savunma stratejisi

Hava çöpçü sadece belirli bir açı kapak, bu yüzden Hava çöpçü kapsamına girmeyen avantaj ve saldırı binaları alabilir.
Sadece (Hava çöpçü seviyesine bağlı olarak) belirli bir mesafe asker geri itebilir.
Onları bu hedef binanın dönmek için oldukça uzun bir zaman alacak olarak Balloons gibi Yavaş hava birlikleri bu savunmanın en harap olacaktır. Bir kullanarak geçici olarak bu mücadele Rage Büyüsü onları hızlandırmak için.
A Level 1 Hava Libero 2 seviye 4 veya daha yüksek Yıldırım Büyüler veya seviye 3 ve aşağıda 3 Yıldırım Büyüler tarafından yok edilebilir. Maksimum seviye Hava Libero seviye 3 veya daha yüksek 3 Yıldırım Büyüler tarafından yok edilebilir.
Herhangi bir diğer asker onu yok etmek için daha fazla zaman vermek Dragons, İyileştiriciler veya Minions, dalıp edilebilir.
Hava çöpçü 120 derecelik yarıçapı kapsamasına karşın, sadece 30 derecelik bir açı kapsayacak hava patlamalar ateş edebilirsiniz. Hava Asker ile Hava çöpçü karşı kafa kafaya gidiyor eğer Hava çöpçü etkisini en aza indirmek için mümkünse bir yarım daire oluşumunda bunları dağıtmak için tavsiye edilir.

önemsiz şeyler

Hava çöpçü, şu anda hava birliklerini geri itebilir sadece savunma ve ayrıca herhangi bir hasar neden sadece savunma ( Bahar Trap teknik ya da hiçbir hasara neden olur, ancak hemen üzerinde adım askerleri öldürmek etmez).
Aynı zamanda sadece belirli bir yönde hedefleyen tek savunmadır.
Bir seferde 45 derece döndürülebilir ve dolayısıyla 8 yön ayarları vardır edilebilir.
Onun aralığı anlamına gelir, “1-15” dir Balon Hava çöpçü yukarıda doğrudan saldıran geri itti olmayacak.
Hava çöpçü Yükseltme açısının aralığını artmaz.
genişliği 5 fayans ve uzunluğu 14 etkisi dikdörtgen bir alanda hava Libero saldırıları, bu animasyon saldıran askerlerin 1.2 saniye maksimum itti olurken saldırı edemiyoruz, yani 3,5 saniye içinde gerçekleşir.
Hava çöpçü tarafından saldırıya birim saldırı sürekli eğri bir açı meydana gelen olayda itilir. Bu demektir ki bir saldırı çarptı ve ayrı ayrı yeniden hedefleme olabilecek asker (özellikle kölelerinin) irade fanı dışarı.
En kilidi beş defansif binalar arasında Town Hall 7 3 ( Harç , Hava Savunma , Wizard Kulesi , Hava süpürmek ve Gizli Tesla ), Hava süpürmek tek yapıdır Town Hall seviyesi 10 değil seviye 8 bina dört açın.
Hava Libero 15 fayans, oyunun herhangi bir savunma binanın en uzun menzile sahiptir.
Hava süpürmek yapan sadece 2 × 2 savunma biridir Gizli Tesla , diğer 2 × 2 savunma.
Biz sadece biri olabilir bunlardan sadece Defansif taret olduğunu.
Seviye 6 Hava Libero diğer seviye 6 olmak üzere oyunda iki 9 günlük yükseltmeleri biri olan Karanlık Kışlası .
Ayrıca, her iki yükseltmeleri seviye 6 için vardır.

Simgeler

simge Bilgi Böyle Level, Saniyede Hasar, dayanıklılığı, Range, Hasar Türü, Hedefler ve sevdiğim Target gibi Hava süpürmek, hakkında bu simge bilgileri görüntüler dokunulduğunda.
simge Yükseltme Bu simgeye dokunduğunuzda, yeterli kaynak ve ücretsiz varsa, bir sonraki seviyeye Hava Sweeper yükseltme başlar  . Hava  maksimum seviyede olduğunda, bu simge gösterilmez.
simge FinishNow Bir yükseltme sırasında yalnızca iken görüntülenen bu simgeyi, dokunulduğunda, anında görüntülenen sayısının pahasına bu yükseltme bitirir
simge İptal bir yükseltme işlemi sırasında yalnızca görüntülenen bu simgeyi, dokunulduğunda yükseltme maliyetinin mevcut yükseltme ve iadeler yarısını iptal eder.
Belediye Binasi Seviye 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Mevcut sayı 0 0 0 0 0 1 1 1 1 1

 

Boyut
2 × 2

 

seviye Güç itin İsabet noktaları Maliyet Altın Saat inşa Deneyim kazandıXP Belediye Binasi Seviyesi Gerekli
1 1.6 fayans 750 500.000 1 gün 293 6
2 2.0 fayans 800 750.000 3 gün 509 6
3 2.4 fayans 850 1,250,000 5 gün 657 7
4 2.8 fayans 900 2400000 7 gün 777 8
5 3.2 fayans 950 4800000 8 gün 831 9
6 3.6 fayans 1000 7200000 9 gün 881 10

 

menzil Atak hızı hasar Tipi Birim Türü Hedefli
1-15 5s Yok ( Only) Hava

Hakkında Admin

--- LÜTFEN YORUM YAPMAYI UNUTMAYIN ---

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir