coc, clash of clans, clash of clans game, clash of clans cheats, clas of clan,Clash of Clans Köy Düzenleri, köy düzenleri, klan Savaşı Düzenleri, Clash of Clans ipuclari, Seviye Köy Düzenleri

Clash of Clans | Köy Düzenleri - Kolayca Seviye atla

coc, clash of clans, clash of clans game, clash of clans cheats, clas of clan,Clash of Clans Köy Düzenleri, köy düzenleri, klan Savaşı Düzenleri, Clash of Clans ipuclari, Seviye Köy Düzenleri

Clash of Clans | Köy Düzenleri - Kolayca Seviye atla

Clash of Clans köy düzenleri

Clash of Clans

Tüm Hakları Saklıdır.

Belediye Binası Seviye 9 Strateji Rehberi - Clash of Clans | Köy Düzenleri
Anasayfa / 9. Seviye Ganimet Koruma / Belediye Binası Seviye 9 Strateji Rehberi
coc-99
coc-99

Belediye Binası Seviye 9 Strateji Rehberi

Belediye Binası Seviye 9 Strateji Rehberi
Belediye Binası SEVIYE 9 YÜKSELTMELER

Klanlar Clash Belediye Binası Seviye 9 ulaşmak için, size 3, 000, 000 altın harcamak ve yükseltme tamamlanması için 10 gün beklemeniz gerekecektir. yükseltme Builder tamamlanmasının ardından, Belediye binası, ek 500 hit puanı kazanacak ve ek 9 binalara erişim izni. Bu 25 yeni duvar bölümleri, bir okçu Kulesi, Hava Savunma, bir sihirbaz Kulesi, Gizli Telsa, daha Hava Aradığınız başka Dev Bomba, 2, ve 2 X-Yaylar içerir.

Bu yükseltme ayrıca Hava , İskelet Tuzakları, Koyu Kışlası, Ordu kampları, Laboratuvar, Yazım Aradığınız, harç, Hava Savunmalar , Gizli telsa, bombalar, Hava bomba maksimum yükseltme düzeyini artırır fabrika ve Klan Kalesi.

Bu yeni Belediye Binası, her iki tür, 8 000, 000 kaynakların potansiyel maksimum miktarda yükselterek, için ek Altın Depolama ve iksir Depolama satın almanızı sağlar. Bu aynı zamanda saatte 100 Koyu iksir üretim hızı ve 12 bir maliyetle 1 maksimum kapasiteyi, 800 Koyu iksir, 000, 000 iksir artırmak için seviye 6 seviye 3’ten iksir Matkaplar hem yükseltmek için izin verir ve 18 gün her.

Buna ek olarak, Koyu iksir Depolama 3, 600 ve 200 depolama kapasitesi, 000 Koyu iksir isabet puan artarak, 6, 600, 000 iksir ve 11 gün bir maliyetle seviyeye 6 seviye 4’ten yükseltilebilir. , Sen 5 Bir maliyet 000 seviye 5 için Clan Kalesi yükseltmeniz gerekir, 000 Altın ve 7 30 asker için birlik kapasitesini artırmak ve 1 için Savaş Yağma Kapasitesi, 500, 000 Altın ve iksir ve 6, 000 Koyu iksir için gün.

SAVUNMA

savunma tarafında, erken senin tek yangın taret yükseltin önemlidir; Ancak, yeni savunma yatırım ya da daha fazla mevcut savunma yükseltmeye karar vermek oyuncuya kalmıştır. Bu kuleleri hem hava hem de kara birliklerini hedef gibi oyuncular, 3, 000, 000 altın ve 7 gün bir maliyetle X-yaylarında satın alabilirsiniz; Ancak, X-Yaylar onları aslında çalışması için Dark iksir ile yüklenmesi gerekir. Oyuncular ayrıca, hem kara ve hava birliklerini hedef olabilir, geleneksel savunma daha az yer kaplayacak şekilde bir ek Gizli Tesla satın alma ve diğer oyuncular sizin temel keşif sırasında görünmez görünebilir.

Toplar, 000 Altın ve 5 gün her 75 saniyede zarar iyileştirmek ve 3 bir maliyet 200, 970 ile isabet noktalarını artırmak için level 11 yükseltilebilir. Okçu Towers, 000 Altın ve 6 gün her 75 saniyede zarar geliştirmek ve 4 bir maliyet 500, 805 ile isabet noktalarını artırmak için level 11 yükseltilebilir. Son olarak, her 280 saniyede hasar artırmak ve artış 320, 000 Altın ve 10 gün için puan vurmak 4 bir maliyetle seviyesi 7 için Hava Savunma yükseltebilirsiniz, senin Hava Savunma kolayca Ejderha baskınları ile başa sağlamak için 1, 110.

coc-9
coc-9

Sonraki oyuncular tuzakları ile birlikte sıçrama  savunma geliştirmeye odaklanmalıdır. Harçları 3 bir maliyetle, 200, 000 altın ve 7 gün, 11 saniyede zarar geliştirmek ve 700. Sihirbazı isabet noktalarını artırmak için de 7. seviyeye yükseltilebilir da 5 bir maliyetle 7. seviyeye yükseltilebilir 360, 000 ve 7 gün 40 saniyede zarar iyileştirmek ve aynı zamanda normalde başarılı olacağını baskınlar engellemek için önemli durdurma gücü sağlayabilir 840 Tuzakları canının artırmak için. Örneğin, bomba gibi Barbarlar, Okçular ve Goblinler gibi daha küçük asker dışarı alınması için yararlı olmaktadır.

Büyük bomba için, Şifacılar dan Devler Hava bomba ve Hava Maden hava birliklerinin bir dizi için yararlıdır Aradığınız gibi ağır asker, için yararlıdır. Bu tuzaklar tüm yükseltmeleri neden oldukları hasar ve yeniden silahlanmak maliyetini artırmaktadır. En diğer tuzakları Benzersiz, İskelet Tuzakları için yükseltmeleri İlçe saldıran ve kaynaklarınızı çalmak baskın asker geciktirmek, olurken iskeletlerin sayısını artırmak.

Hakkında Admin

--- LÜTFEN YORUM YAPMAYI UNUTMAYIN ---

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir