coc, clash of clans, clash of clans game, clash of clans cheats, clas of clan,Clash of Clans Köy Düzenleri, köy düzenleri, klan Savaşı Düzenleri, Clash of Clans ipuclari, Seviye Köy Düzenleri

Clash of Clans | Köy Düzenleri - Kolayca Seviye atla

coc, clash of clans, clash of clans game, clash of clans cheats, clas of clan,Clash of Clans Köy Düzenleri, köy düzenleri, klan Savaşı Düzenleri, Clash of Clans ipuclari, Seviye Köy Düzenleri

Clash of Clans | Köy Düzenleri - Kolayca Seviye atla

Clash of Clans köy düzenleri

Clash of Clans

Tüm Hakları Saklıdır.

Belediye Binası Seviye 8 Strateji Rehberi - Clash of Clans | Köy Düzenleri
Anasayfa / 8. SEVİYE GANİMET KORUMA / Belediye Binası Seviye 8 Strateji Rehberi
clas-clash
clas-clash

Belediye Binası Seviye 8 Strateji Rehberi

Belediye Binası Seviye 8 Strateji Rehberi
Belediye Binası Seviye 8 geliştirmesi büyük ve yeni binaların bir bolluk ve yükseltmeleri büyük miktarda erişim sağlar. Savunmalar bir bina ve asker yükseltmeleri büyük miktarda yanı sıra ek savunma binalar ile olsa Belediye Binası Seviye 8 odak noktasıdır. Bu yükseltme, aynı zamanda daha fazla Koyu iksir Asker üretmeye başlayacağız böylece, başka Karanlık iksir Matkap ve Karanlık Kışlası erişmenizi sağlar. yerleştirmek ve yükseltmek için çok daha fazla Tuzaklar yanı sıra İskelet  adında yeni bir de var.

ilk şey şimdi Belediye Binası Seviye 8 ve iksir yükseltmek isteyeceksiniz seviyeye 3. Sonraki için matkap hem yükseltmek için ek Koyu iksir Matkap yerleştirin ve bir iştir olduğumuzu yapmak isteyeceksiniz seviyeye 12 Toplayıcılar, yanı sıra yeni altın ve iksir Veri Depolama yerleştirin. Senin kadar bu sırasıyla en az 3 milyon altın ve iksir taşıyabilir yükseltmek için önemlidir.

Bu ile, 8. duvarların hepsi en az seviye 6 (mor) emin olun şimdi size Belediye Binası Düzeyde kilidi ek 50 duvarlar koyarak başlayabilir senin kale, Savunma çalışan odağı değiştirmek için zamanı geldi düzeyinde 7 (koyu mor) adresinde iç bazılarıdır. Bu sizin ve okçu yükseltmek için bir daha ki sefere var; Bu Belediye Binası yükseltme şimdi seviyeye 6 için Sihirbazı yükseltme zamanı, sen 10 seviye için  okçu yükselttikten sonra seviye 10 için  ve okçu hem yükseltme sağlar, onlar ‘ne kadar daha kullanışlı fark edeceksiniz ll olur.

coc 8
coc 8

Tuzaklar Belediye Binası Seviye 8 de çok daha ölümcül hale gelir ve kilidini yükseltmeleri miktarı ile, bu savunma eğer bu yönü üzerinde odaklanmak önemlidir. Birincisi, Hava ve sadece kilidi ettik yeni İskelet Tuzakları Aradığınız 2 Bahar Tuzaklar, 1 Dev Bomba, 2 Hava bomba, 1 koyun. Onlar çok daha fazla zarar olacak gibi, senin tuzaklar yükseltilen emin olmak için önemlidir ve kale 3 yıldızlı elde edememek insanları tutar itici güç olabilir. Bu artık zarar önemli miktarda yapmak, seviye 5 için bomba yanı sıra, seviye 2 için yeni İskelet Tuzakları yükseltmek için emin olun.

Şimdi bu 3 yerleştirebilirsiniz gibi gizli teslas de, büyük bir rol oynamaya başlar. Bir de senin 3 tesla yükseltmek için önemlidir, en azından seviye 5. savunma devrim olacaktır sonraki Belediye Binası seviyeye için olsun erişimi, en gibi iksirkadar tasarruf düşünmek de önemlidir onlar konum sağlamak.

Belediye Binası Seviye 8 için ordunun üzerinde çalışmak size kendi klan yok edecektir  yıllardan erişmenizi sağlar. Ayrıca aynı anda birden fazla Ejderha üretmek olabilir gibi Seviye 8 için İlçe Salon birden yükseltme hakkında düşünmek isteyebilirsiniz. kışlaya ilave yükseltme, ayrıca 4. seviyeye  Kışla yükseltebilirsiniz.

4 seviyesinde  hem Kışla sahip iki yeni asker, erişim verecektir. temelde sürece asker yükseltilmiş olarak, savaş zafer sağlayan yeni Seviye 8 Belediye Binası ile elde ettik tüm bu yeni asker kullanma.

Yapılacak son şey, asker yükseltme ise, Belediye Binası Seviye 8 ordu önemli ölçüde daha güçlü hale getirecek bir seviye 6 Laboratuar, erişmenizi sağlar. Bu yükseltilmiş Laboratuvar tekrar her asker birimi yükseltme sağlar olmasıdır. her birim yükseltme çok uzun sürecektir ve çok fazla mal olacak. 6 yükseltilecek bu ihtiyacı Çünkü bu biz aşağı daralmış ettik. en önemli iki ve en pahalı  Ejderha vardır.  zaten son derece güçlü, ama seviye 3 onları yükseltme onları durdurulamaz hale getirir. Ejderhalar, aynı onları 3 onları dikkate alınması gereken bir kuvvet haline getirir seviyeye yükseltme. Bu iki birim yanında, aynı zamanda seviye 3 yükseltmek için önemli olabilir, Yıldırım büyüleri (ya da hangisi kullanmak) seviye 5,  Bu yükseltmeleri ile bırakmalısınız seviyeye 2.  yükseltme nihayet 2 seviye, ve durdurulamaz bir ordu ve aşılmaz savunma.

Hakkında Admin

--- LÜTFEN YORUM YAPMAYI UNUTMAYIN ---

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir