coc, clash of clans, clash of clans game, clash of clans cheats, clas of clan,Clash of Clans Köy Düzenleri, köy düzenleri, klan Savaşı Düzenleri, Clash of Clans ipuclari, Seviye Köy Düzenleri

Clash of Clans | Köy Düzenleri - Kolayca Seviye atla

coc, clash of clans, clash of clans game, clash of clans cheats, clas of clan,Clash of Clans Köy Düzenleri, köy düzenleri, klan Savaşı Düzenleri, Clash of Clans ipuclari, Seviye Köy Düzenleri

Clash of Clans | Köy Düzenleri - Kolayca Seviye atla

Clash of Clans köy düzenleri

Clash of Clans

Tüm Hakları Saklıdır.

Belediye Binası Seviye 7 Strateji Rehberi - Clash of Clans | Köy Düzenleri
Anasayfa / 7 Seviye Köy düzenleri / Belediye Binası Seviye 7 Strateji Rehberi
clash-of-clan
clash-of-clan

Belediye Binası Seviye 7 Strateji Rehberi

Belediye Binası Seviye 7 Strateji Rehberi
Seviye 7 için Belediye Binası Yükseltme büyük bir ustalık ve yeni binalar ve yükseltmeleri bir bolluk erişim sağlar. Yeni binaların ve yükseltmeleri dik tutar, bir çıkmazda bir sonraki hareketin ne olması gerektiği emin Klanlar bazı oyuncuların Clash bırakabilirsiniz. Bu kılavuz yükseltme ve ne zaman ne tavsiyeler sunan, bu sorunu çözecektir; hiçbir zaman Seviye 8 için Belediye Binası yükseltme olacak.

7. seviye en önemli yükseltme Karanlık iksir eklenmesidir. Koyu iksir Matkap yerleştirilmesi ve Koyu iksir Depolama Koyu iksir kazanıyor gibi büyük bir ilk adımdır çok yavaş bir iştir. Ayrıca Belediye Binası Seviye 7. tümüyle saldırı olacak şekilde değiştirmek 1 Karanlık Kışlası size 7 yeni asker erişmenizi sağlar A level, en sıra Karanlık Kışlası erişmek çünkü hemen Karanlık iksir içine atlama nedeni budur.

lo
lo

Karanlık iksir Matkap ve Depolama yerleştirdikten sonra, sadece elde ettik kilidini odaklanma zamanı şimdi. Belediye Binası Seviye 7 şimdiye kadar değil varsa savunma ve ordu kurma odaklanmak için uygun bir zamandır. Eğer verilen oldum 2 yeni toplar yerleştirmek büyük bir ilk adımdır; Ayrıca ek 50 Duvarlar Yerleştirme 8. seviye için topların hepsi yükseltmek için çalışmak, okçu Kulesi, Harç ve Hava Savunma sonraki net adım onlar çok pahalı konum olarak şu an için 2 Gizli Telsa en dert etmeyin, bir küçük etki için verdikleri.

Sonraki sizin savunma yükseltilmiş emin olmak için önemlidir. senin Toplar düzeyi 8 olan sağlanması, okçu  seviye 8, ve Harçlar sizin savunma yeterli sağlayacak seviyesi 5 vardır. ‘Sizin duvarları seviye 5 (Altın) olmalı ve size, oyuncular Belediye Binası Seviye 7 Dragon yükseltmek mümkün olduğu gibi, aynı zamanda çok önemli olan Hava Savunma seviyesine 6 yükseltilmiş olması seviyeye 6. sizin iç duvarları yükseltme şey başlamalıdır yakında elde yönelik çalışma olacağım.

Ek iksir Koleksiyonerler ya da  yerleştirmek mümkün olmamakla birlikte, bu zaten değilse en azından seviyeye 11 ikisini de yükseltme odaklanmak önemlidir, sizin ordu her kurmak için yeterli kaynağa sahip olacak emin olmak için gün. Sık sık kaynakları stoklamaya çok meşgul yükseltme olacak gibi düzeyinde 10 adresinde Altın ve iksir Depolama olması yeterlidir.

yıkıcı bir Ordu’yu inşa sen  erişim verilen konum ve en önemlisi, çünkü Belediye Binası Seviye 7 bir çok yapılabilir bir iştir. Kışlanı yükseltmeden odaklanarak önce, yeterince asker kapasitesine sahip olmak için önemlidir. 200 gerekli üzerinde bir asker kapasitesine sahip ve bunu başarılı olduktan sonra seviyeye 6. yükseltilmiş senin Ordu Kampları alarak kolayca yapılabilir, şimdi bu yüzden yapabilirsiniz o seviyeye 8 için Kışlası birini yükseltme odaklanmak zamanı ejderhalar eğitim başlar, gerekli değil, ama level 8 ikinci bir Kışla yükseltme eğer saldırmak hangi eğer dramatik frekansı artacak, ancak gerekli değildir.

Şimdi birimleri yükseltme odaklanma zamanı; Zaten değilse Laboratuar, artık seviye 5 yükseltilmelidir. İlk yükseltme bu 2000000 iksiri maliyeti, ama kesinlikle buna değer olduğunu, ilk Ejderha yükseltme harcanan olmalıdır. seviye 1 için  yükseltme, yanı sıra Yıldırım Yazım yükseltme yararlı olabilir. birimleri yükseltme iksiri kadar tasarruf ederken, aynı zamanda gizli telsa hem satın almak için 2.000.000 altın biriktirmek için iyi bir zaman.

Sizin son yükseltmeleri büyü Fabrikası ve Tuzaklar (Bomba, Bahar Tuzaklar, Hava bombalar, Dev Bomba ) olmalıdır. bu büyü ve son adım Tuzakları odaklanmak artık 1 ile kapasitesini arttırdı önemli bir Şifa erişim sağlar en az seviyeye 2 için Yazım Fabrikası yükseltirken, saldırırken çok yararlı kanıtlayabilirim, Belediye Binası Level 7 size erişim sağlar hatta birimler ve Belediye Binası tüm yükseltmek için izin iyi bir savunma önemli ölçüde senden çalınmış olsun kaynakların miktarını azaltacaktır var sağlanması en az seviye 3’e yükseltilmesi gerektiğini bütün bunlar 3 daha Tuzaklar, için hızlı.

Hakkında Admin

--- LÜTFEN YORUM YAPMAYI UNUTMAYIN ---

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir