coc, clash of clans, clash of clans game, clash of clans cheats, clas of clan,Clash of Clans Köy Düzenleri, köy düzenleri, klan Savaşı Düzenleri, Clash of Clans ipuclari, Seviye Köy Düzenleri

Clash of Clans | Köy Düzenleri - Kolayca Seviye atla

coc, clash of clans, clash of clans game, clash of clans cheats, clas of clan,Clash of Clans Köy Düzenleri, köy düzenleri, klan Savaşı Düzenleri, Clash of Clans ipuclari, Seviye Köy Düzenleri

Clash of Clans | Köy Düzenleri - Kolayca Seviye atla

Clash of Clans köy düzenleri

Clash of Clans

Tüm Hakları Saklıdır.

Belediye Binası Seviye 6 Strateji Rehberi - Clash of Clans | Köy Düzenleri
Anasayfa / 6 seviye köy düzenleri / Belediye Binası Seviye 6 Strateji Rehberi
clas-clans
clas-clans

Belediye Binası Seviye 6 Strateji Rehberi

Belediye Binası Seviye 6 Strateji Rehberi
Belediye Binası Seviye 6 daha sadece birkaç bina kilidini, ama yükseltmeleri bir sürü sunan, az heyecanlı yükseltmeleri biridir. Bu savunma, aşağıdaki Belediye Binası seviyelerinde kullanışlı gelecektir şey kadar tesviye odaklanmak için uygun bir zamandır. odaklanmak için ilk şey kilidi ettik ekstra iksir Toplayıcı çiziyor.

 iksir Toplayıcı yerleştirdikten sonra, şimdi onları yükseltme odaklanmak için iyi bir zaman. Altın Madenleri ve iksir Toplama maksimum seviye 10, ve büyük ölçüde üretimini artıracak en az seviyeye 9. Bu kadar hepsini olması önemlidir ve yeterli kaynaklara beklerken daha az zaman harcamak gerekir. Şifa: O yukarı fırlattı sonra, bu seviyede 8 Kışla ünitenin yeni bir tür erişim sağlar 8. Seviye için Kışla yükseltme zamanı şimdi değil. Şifacı (alanında) her birkaç saniye hepsi şifa askerlerin etrafında takip eden uçan birimdir.

tips
tips

Şifacı tamamen oyun değişiklikleri ve Dev ile el ele gider. etkin bir şekilde bu asker kullanmak için, sizin birimleri yükseltmeniz gerekir. Neyse ki, Belediye Binası Seviye 6 sizin Laboratuvarı için yeni bir yükseltme erişim sağlar, Seviye ilk ve en önemli yükseltme düzeyine 3. için  oluyor 4. Bu seviye 1  daha onları önemli ölçüde daha iyi hale onları neredeyse çift vererek olacak sağlıkta% 30’luk bir artış daha saniyede hasar, ve daha fazlası.

Bir sonraki en önemli yükseltmeleri Duvar  (iskeletler) ve Balonlar içindir. Eğer savunma kırarak asker atık istemiyorum gibi Duvar  yükseltme, son derece önemlidir. yalnızca rakiplerinin çoğunun kullanıyor en iyi duvar olacak Altın , yoluyla almak için 2 Duvar  kullanmanız gerekir böylece seviye 3 için Duvar Kesici yükseltme yapacaktır. çoğu oyuncu, güçlü bir hava savunma kurulum yok çünkü kullanarak Balonlar düşük seviyelerde çok etkilidir.

3. seviye için Balonlar Yükseltme diğer Seviye 6 Şehir Salonları karşı onları durdurulamaz hale onları iki kat güçlü olun ve sağlığı için% 50 artış olacak. senin Ordu Baz 3 konuldu emin olun, bu saldırılar önemli ölçüde kolaylaştıracaktır. Belediye Binası Seviye 6 Eğer çok saldıran planlıyorsanız size 150 bir asker kapasitesini verecek Seviye 6 için Ordu Bazlar, yükseltmek için izin verir, bu sizin için çalışan bir saldırı stratejisi bulmak için önemlidir.

Belediye Binası Seviye 6, saldıran hakkında gitmek için sadece üç etkili yollarından gerçekten var. tüm balonları düşürüldü önce kendi tek Hava Savunma ulaşmak mümkün olacaktır böylece en popüler strateji, (sağlamak onlar seviyeye 3 yükseltilir!) Sadece Balonlar kullanabilir ve tüm açılardan düşmanı sürüsü olduğunu. Bir sonraki strateji , şifacılar ve Okçular kullanarak içerir. Bu stratejiyi kullanarak planlıyorsanız, Okçular da seviyeye 3. 3 Şifacılar, birkaç  yükseltilir emin olun ve dinlenme Okçular ve 3 farklı açılardan saldıran odaklanın.

Son olarak, daha yüksek seviyelerde kullanılan bir çok temel bir strateji Duvar Kırıcı ve Goblin. tutmak mümkün olmayacaktır olsa bile (daha sonra çalıştırmak için Goblinler ve (100 +) ton kullanmak, kendi dış duvarlarında birkaç delik yapmak için Duvar  kullanın ve hatta belki de Karanlık iksir onların Altın, iksir tüm çalmak ve bu)!

Belediye Binası Seviye 6 için son odak noktası savunma olduğunu. Harç: Bu Belediye Binası yükseltme size tek ve en önemli defans birimleri başka bir erişim sağlar. Bu hala tamamen çok sık tahrip alıyorum sizin temel bulursanız onların maksimum seviyede, seviye 4 için Harçların hem yükseltme zorunludur, duvarların dışında Belediye Binası koyarak düşünüyorum.

Bunu yaparken kupa kaybedersiniz rağmen birçok saldırganlar sadece daha yukarı fırlattı ettik kez kupa kazanmak çok kolay, senin Belediye Binası yok etmek ve bırakacaktır.

Hakkında Admin

--- LÜTFEN YORUM YAPMAYI UNUTMAYIN ---

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir