coc, clash of clans, clash of clans game, clash of clans cheats, clas of clan,Clash of Clans Köy Düzenleri, köy düzenleri, klan Savaşı Düzenleri, Clash of Clans ipuclari, Seviye Köy Düzenleri

Clash of Clans | Köy Düzenleri - Kolayca Seviye atla

coc, clash of clans, clash of clans game, clash of clans cheats, clas of clan,Clash of Clans Köy Düzenleri, köy düzenleri, klan Savaşı Düzenleri, Clash of Clans ipuclari, Seviye Köy Düzenleri

Clash of Clans | Köy Düzenleri - Kolayca Seviye atla

Clash of Clans köy düzenleri

Clash of Clans

Tüm Hakları Saklıdır.

Belediye Binası Seviye 5 Strateji Rehberi - Clash of Clans | Köy Düzenleri
Anasayfa / 5. Seviye köy düzenleri / Belediye Binası Seviye 5 Strateji Rehberi
coc-clash-5
coc-clash-5

Belediye Binası Seviye 5 Strateji Rehberi

Belediye Binası Seviye 5 Strateji Rehberi
Pek çok yeni bina yükseltmeleri ve yeni yapılar bu seviyede tanıtıldı Çünkü, Belediye Binası 5 Klanlar oyuncuların Clash için en büyük yükseltmeleri biri olarak kabul edilir. Bu kılavuzda, size birimleri yükseltme en etkili yolu verilecektir.

Sadece iki inşaatçılar olan bir oyuncu, 1250 kupa elde etmek için 450 taş başarı elde emin olun ve iseniz Belediye Binası 5. gitmek gibi daha önceki seviyelere sırasında öncelikli nasıl bağlı olarak, iki ya da üç inşaatçılar olmalı ana öncelikleri bu biri yapmak. hızlı ve verimli bir şekilde baz seviye istiyorsanız, üçüncü bir oluşturucu almak gerekir. Daha fazla kupa elde etmek kolay bir yolu saldıran ve onların Belediye Binası köşesine yerleştirilmiş vardır görene kadar üsleri üsleri atlama tutmaktır. Bu  Salonları bulduğunuzda 1250 kupa elde edene kadar, sadece tekrar tekrar bu İlçe Salonları tarafından öldürür. Daha sonra, kupa Belediye Binası 5 için yaklaşık 700-1000 saymak düşürebilirsiniz.

herkes karşılamak için, biz sadece bu noktada iki inşaatçılar sahip olduğunu varsayar. Zaten üç inşaatçılar olan bir oyuncu iseniz, ancak, onu diğer iki inşaatçılar önemli birimler ve yapılar inşa başlarken, bu makalenin alt kısmında listelenen öğeler üzerinde çalışmak suretiyle meşgul üçüncü oluşturucu tutun.

Belediye Binası 5 YÜKSELTMELER VE YAPILARI ÖNCELIK VERILMESI

Belediye Binası 5 başında, aşağıdaki binalar ana odak noktası olmalıdır. Bu birim yükseltmeleri tamamladıktan sonra, bu kılavuzun alt kısmında yer alan ikincil hedefleri üzerinde çalışmaya başlayacağız.

OLUŞTURUCU NO.1: LABORATUVAR – FABRIKA 

İlk oluşturucu kısa sürede Belediye Binası 5 bitmiş gibi Laboratuvarı yükseltme alarak başlayın. Laboratuvar yükseltmeleri bu düzeyde güç ve dayanıklılık en büyük artış sağlayan bu yana, hemen bu konuda çalışmaya başlamak zorunludur. İlk Barbar seviye 3 için araştırma tamamlayarak başlayın ve daha sonra okçu seviyesi 3. Bu yükseltmeleri olması için tarım verimliliğinde büyük bir fark yaratacak.

senin oluşturucu Laboratuarı tamamlandığında, onu  Fabrikası başlayacak var. Yıldırım büyüsü en güçlü olmasa bile bir çimdik hiç iseniz, yine Clan Kale birimleri silip için kullanabilir.

OLUŞTURUCU NO.2: YENI DUVARLAR – YENI ORDU KAMPI – ORDU KAMPI YÜKSELTMELER

ikinci oluşturucu duvarları ve daha sonra Ordu Kampı yükseltmeleri takviye içine kalan tüm altın odak var. size yeni Ordusu kamp başladığınızda, o kamptan istatistikler  kadar sizin oluşturucu üzerinde kaldığından emin olun. Bunu takiben, oluşturucu yanı, diğer iki Ordu Kampı tüm yol yükseltmeniz gerekir. Böyle yaparak, ordu sayısı Belediye Binası 4 oyuncu ile karşılaştırıldığında ciddi bir fark) 135 toplam çıkması gerekir.

Belediye Binası 5 İKINCIL GÖREVLER

senin iki inşaatçılar birincil görevleri tamamladığınızda, aşağıdaki hedeflere üzerinde çalışmaya başlar. (Bu bölümde ayrıca, üçüncü oluşturucu olanlar için geçerlidir)

1 GÖREV: YENI KULELERI INŞA VE YENI TABAN DÜZENI YENIDEN DÜZENLEME

Eğer Belediye Binası 5 ulaştığınızda, ve sırayla yeni bir  okçu Kulesi ve Sihirbazı kule inşa. final Sihirbazı Kulesi inşa ettikten sonra, baz birimleri yeniden konumlandırmak.

2 GÖREV: KIŞLA YÜKSELTME

Bunu yapmanın en etkili yöntem sadece inşaatçılar birini alarak ve ona ulaşılabilir en yüksek seviyeye Kışla yükseltme zorunda gereğidir. aksi takdirde zor bir zaman tarım gerekecek sadece Kışlası için bir oluşturucu kullanmak emin olun.

3 GÖREV: KULELERI YÜKSELTME

yükseltmeleri Kışlası üzerinde yapılmaktadır, savunma kuleleri geliştirmek için kalan inşaatçılar kullanın. Ancak, ilk yeni kuleleri ile başlar. okçu kule Yükseltme oldukça hızlı ve gücü büyük artış sağlayacaktır. Belediye Binası 6 başlamadan önce  kuleleri tüm yol yükseltmek için emin olun.

4 GÖREV: TÜM DIĞER YAPILAR YÜKSELTME

Bunu yapmadıysanız, devam edin ve (sizin kaynak binaları dahil) binalar ve yapılar kalanını yükseltin. Onları olsa istatistikleri maxing hakkında endişelenmeyin  ve iksir Koleksiyonerler (yükseltme çalışma var, bu tamamladıktan sonra, devam edin ve kendinizi bu süre boyunca ücretsiz inşaatçılar sahip bulursanız Belediye Binası 6. doğru çalışmaya başlamadan

Hakkında Admin

--- LÜTFEN YORUM YAPMAYI UNUTMAYIN ---

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir