coc, clash of clans, clash of clans game, clash of clans cheats, clas of clan,Clash of Clans Köy Düzenleri, köy düzenleri, klan Savaşı Düzenleri, Clash of Clans ipuclari, Seviye Köy Düzenleri

Clash of Clans | Köy Düzenleri - Kolayca Seviye atla

coc, clash of clans, clash of clans game, clash of clans cheats, clas of clan,Clash of Clans Köy Düzenleri, köy düzenleri, klan Savaşı Düzenleri, Clash of Clans ipuclari, Seviye Köy Düzenleri

Clash of Clans | Köy Düzenleri - Kolayca Seviye atla

Clash of Clans köy düzenleri

Clash of Clans

Tüm Hakları Saklıdır.

Belediye Binası Seviye 4 Strateji Rehberi - Clash of Clans | Köy Düzenleri
Anasayfa / 4 seviye köy düzenleri / Belediye Binası Seviye 4 Strateji Rehberi
clash-4
clash-4

Belediye Binası Seviye 4 Strateji Rehberi

Belediye Binası Seviye 4 Strateji Rehberi
stratejik ve verimli bir şekilde donanım yükseltme, hızlı bir şekilde kolaylıkla Klanlar Clash Belediye Binası 4 geçebilir. Bu kılavuz yapıların tümü için en verimli yükseltme ve bina yolu sağlayacaktır. Oyunda bu noktada, taşlar satın veya Belediye Binası 1250 kupa başarı almaya çalışırken zaman aldı sürece, hala iki inşaatçılar olmalıdır. Neyse ki bu Belediye Binası düzeyi için, iki inşaatçılar size araştırma süresi tamamlar yaparken binaların çoğunluğu için istatistikleri yeterince maksimum tüm ihtiyaç vardır.

Belediye Binası 4 YÜKSELTMELER ÖNCELIK

Başka binalar, yapılar veya yükseltmeleri başlamadan önce aşağıdaki yükseltmeleri belirtilen sırayla tamamlanmalıdır. Tamamlandığında, verilen sıraya göre ikinci en önemli görevleri başlayacak.

OLUŞTURUCU NO.1 – DEPOLAMA YAPILARI YÜKSELTME – LABORATUVARI YÜKSELTME

Eğer Belediye Binası 4 girin ilk öncelik Laboratuvar yükseltmeleri ile başlayacak. Bu düzeyde gerekli araştırma tamamlamak için çok uzun sürüyor, çünkü daha erken araştırma başlayabilir böylece erken Laboratuvarı yükseltme önemlidir. Bu sizin inşaatçılar işgal edilirken kaynakların çiftlik devam edebilir, böylece daha fazla kaynak tutmasına izin çünkü uzun vadede kapalı ödeyecek  olmak, biraz garip gelebilir erken depolama birimleri yükseltme rağmen.

senin yapımcılarından biri başka bir şey üzerinde çalışmak için kullanılabilir olduğunda, diğer yükseltmeleri başlamadan önce duvarları geliştirmeye kalan kaynakları kullanarak seçeneği var. Depolama yapıları erken yükseltme alarak Yani, büyük ölçüde verimli bir şekilde duvarlar yükseltmek için yeteneğinizi geliştirmek gerekir.

OLUŞTURUCU NO.2 – YER DUVARLAR – YENI KIŞLA – KIŞLA SEVIYE 2 – YENI OKÇU KULESI – YÜKSELTME ORDU KAMPI

İkinci oluşturucu çok başlatmak için Belediye Binası 4. işgal oluşturucu yeni duvarları oluşturmak ve duvar yükseltmeleri kalan kaynaklara harcamak zorunda olacak. Daha sonra, oluşturucu tamamlandığında seviyeye iki geçirilecektir yepyeni Kışla inşa etmeliyiz. Bunun ardından, daha stratejik bir tarım savunma pozisyonunu oluşturmak için sizin temel yeniden olabilir, okçu Kule yapısı sonra düzeyinde 4. kullanılabilir hale yeni  üzerinde oluşturucu başlangıç başladı var. Eğer okçu Kulesi ve yeni savunma duvarları için izin vermek sizin temel konumlandırılmış sonra, bunları alabilirsiniz ikinci oluşturucu en üst seviyeye senin Ordu Kampı tüm yükseltme başlar var.

Belediye Binası 4 IÇIN ÖNEMLI İKINCIL GÖREVLER
Yukarıda listelenen birincil görevleri tüm tamamladıktan sonra, aşağıdaki ikincil öncelikler başlayacak. sadece ilk iki proje bitirmek için yaklaşık bir gün götürecek olduğundan, herhangi bir sorun ile Belediye Binası 5 doğru çalışmaya başlamak gerekir.

1 GÖREV: SENIN KLAN KALESI KAPASITESINI YÜKSELTIN.

Eğer konsantre gereken ilk şey, inşaatçılar biriyle Klan Kalesi yükseltme. 10 ila 15 birimleri tarafından binanın mukavemetini iyileştirerek, dayanıklılığı bir derece büyük bir fark göreceksiniz.

2 GÖREV: HAVA SAVUNMA VE KULE İSTATISTIKLERI

İkinci öncelik, Hava Savunma Kulesi oluşturmak ve mevcut olan en yüksek seviyeye ‘istatistikleri tüm artırmak olmalıdır. Sadece gün sürer kendi potansiyellerini tam olarak kalan kuleleri yükseltme, bütün bir gün sürer seviyeye iki için Hava Savunma kule yükseltme rağmen. verimli Bunu yapmak için, diğer oluşturucu okçu , harç ve  yükseltirken odaklanır yaparken yapımcılarından biri Hava Savunma kulesi konsantre var.

3 GÖREV: Belediye Binası 5

İkinci görevi tamamladıktan sonra, inşaatçılar biri Belediye Binası 5 doğru çalışmaya başlayacak ve Kışla yükseltmek için diğer oluşturucu kullanmak var. senin kuleleri tüm yolu yükseltilmiş edildikten sonra, bu tamamlamak için Belediye Binası 5 için yaklaşık iki gün sürer Çünkü tamamen diğer yapıların yeni sürüme ettik önce, bu yükseltme işlemini başlatmak gerektiğini Belediye Binası 5. yükseltme başlar. Bu süre boyunca, maksimum seviyeye Kışla iyileştirilmesi kalan oluşturucu kullanmaktadır.

4 GÖREV: MADEN VE TOPLAYICILAR

(Bu Belediye Binası 5 yükseltme işleminden önce bitirmek gerekir) sizin Kışlası için yükseltme işlemini tamamladıktan sonra, onları inşa etmek ve Altın Madenleri ve iksir Koleksiyonerler yükseltme yaparak çalışmak için inşaatçılar koydu.

Hakkında Admin

--- LÜTFEN YORUM YAPMAYI UNUTMAYIN ---

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir