coc, clash of clans, clash of clans game, clash of clans cheats, clas of clan,Clash of Clans Köy Düzenleri, köy düzenleri, klan Savaşı Düzenleri, Clash of Clans ipuclari, Seviye Köy Düzenleri

Clash of Clans | Köy Düzenleri - Kolayca Seviye atla

coc, clash of clans, clash of clans game, clash of clans cheats, clas of clan,Clash of Clans Köy Düzenleri, köy düzenleri, klan Savaşı Düzenleri, Clash of Clans ipuclari, Seviye Köy Düzenleri

Clash of Clans | Köy Düzenleri - Kolayca Seviye atla

Clash of Clans köy düzenleri

Clash of Clans

Tüm Hakları Saklıdır.

Belediye binası Seviye 3 Strateji Rehberi - Clash of Clans | Köy Düzenleri
Anasayfa / 3 seviye köy düzenleri / Belediye binası Seviye 3 Strateji Rehberi
clasnn
clasnn

Belediye binası Seviye 3 Strateji Rehberi

Belediye binası Seviye 3 Strateji Rehberi
Belediye binası seviye 3 bina ve yepyeni yapılara birkaç yeni yükseltmeleri erişim yeteneği kazandırmak Clans Clash ilk seviyesidir. Ancak, bu yükseltmeleri aslında uzun bir zaman yatırım gerektirir ilk kez aynı zamanda. Çünkü değişen tamamlama kez, sen strateji ve önceden ilk başarmak istiyorum ne düşünmek zorunda kalacak.
Neyse ki, bu Belediye binası seviye 3 yükseltme sipariş kılavuzu binalar oluşturma ve iyileştirilmesi için en çok zaman ve maliyet etkin bir planı ortaya koymaktadır Klanlar Clash yapıları. Bu kılavuzu takip ederek, herhangi bir vakit kaybetmeden hızlı ve çiftlik yukarı seviyeye mümkün olacak.

Belediye binası 3 GÖREVLER ÖNCELIK

oluşturucu bağlı olarak, Eğer yapıları yükseltmek için hangi sırasını belirlemek için yeteneği verilir. tam olarak bu kılavuzu takip için zaman ayırın, aslında Belediye binası 3 iyileştirmek için bir gün içinde Belediye binası 4 yükseltmek başlayabilir.

İşte önem sırasına göre ilk üreticisinin sorumlulukları bir özetidir:

OLUŞTURUCU NO.1 – iksir DEPOLAMA YÜKSELTMELER – LABORATUVAR – YENI DEPOLAMA YAPILARI VE YÜKSELTMELER – KLAN KALESI –

BELEDİYE BİNASI SEVIYE 4

Eğer Laboratuvarı inşa başlamak için iksir kapasitesine kısa olacak çünkü başka bir şey yapmadan önce, ilk oluşturucu, size Ancak Belediye binası Seviye 3. bunu yapmak en kısa sürede Laboratuvar oluşturmaya başlamak gerekir, size iksir kapasitesini artırmak gerekir ilk 25.000 minimum kadar. Bunu takiben, (bu son derece önemlidir) senin tarım yeteneğini geliştirmek amacıyla seviye 2 için barbarları yükseltin. En kısa sürede  tamamlanır tamamlanmaz, her zaman israf ve araştırma başlamak için değil emin olun. Laboratuvar sürekli birimleri için yükseltmeleri araştırma yapılmalıdır.

Laboratuvar tamamlandıktan sonra, inşa ve iksir ve Altın depolama üniteleri artan başlayabilirsiniz. O belirli bir zamanda olabilir kaynakların maksimum sayısını artırır çünkü kısa sürede bu yapıları yükseltme kesinlikle zorunludur. Eğer daha büyük bir kaynak limitinin yardım varsa, size inşaatçılar kalan üretken kalıyorsun ise daha fazla kaynak çiftlik devam edebilirsiniz. Böyle yaparak, size güçlendirmek ve duvarları yükseltmek için kullanılabilecek büyük bir yedek kaynak havuzuna sahip olmaya devam edebilir. Bir sonraki yükseltme veya yapısına başlamadan önce duvar yükseltmeleri üzerinde ekstra kaynak ayırabilir, böylece inşaatçılar işgal ederken size kaynak kap girene kadar her zaman çiftlik unutulmamalıdır.

Eğer tamamen depolama üniteleri yükseltme işlemini tamamladıktan sonra, ve Klan Kalesi kilidini. Neyse ki, Klan Kalesi tamamladıktan ile ilgili herhangi bir bekleme var. Bu noktada, bunu, diğer yandan geliştirmeleri çoğunluğu Belediye Binası seviyesine 4. yükseltme işlemini tamamlamak için bir tam gün sürer unutmamalısınız, yükseltme koştu görünüyor olsa da sizin oluşturucu Belediye Binası düzeyinde 4. başlamasını Bu seviyede sadece bitirmek için birkaç saat gerekir.

işte ikinci oluşturucu ne yapması gerektiğini bir öncelik sırası var:

OLUŞTURUCU NO.2 – YENI ORDU KAMPI – HARCI – – ORDU KAMPLARI YÜKSELTME  YÜKSELTME – KIŞLA YÜKSELTME

İkinci oluşturucu temel amacı oluşturmak ve savunma yapıları ve Ordu Kampları yükseltmektir. senin oluşturucu yeni Ordu Kamp oluşturmak zorunda ve sonra maksimum seviyeye her Ordu Kamp yükselterek başlayın. senin Ordu Kampı için yükseltmeleri tamamlandıktan sonra daha fazla altın tutabilir, böylece size Altın Depo binası geliştirmek gerekir. Birden fazla 8.000 tutma yeteneğine sahip olduktan sonra, Harç strateji kule oluşturmaya başlayabilirsiniz. Harç tamamlandığında, ve maksimum seviyeye  ve okçu Kuleleri yükseltin.

ordu-kamp
ordu-kamp

İkinci oluşturucu sizin savunma kulelerinin için yükseltmeleri tamamlanmadan önce bu noktada, Belediye Binası 4 yükseltme muhtemelen bina başlayacaktır. Bu tamamen iyi ve sadece bir an sürer maksimum seviyeye Belediye Binası 3’te 2 mevcuttur Kışla yükseltme beri beklenmelidir.

Oluşturucu No.2 Belediye Binası 4 önce bina yükseltmeleri ve yapı yarattıkları tüm tamamlandığında tamamlar kapalı Şans eseri, ikinci oluşturucu tamamen savunma duvarları için istatistikleri yükseltme var. konum ve zaten Belediye Binası4 tamamlanmadan önce duvarlar  dışarı varsa, bina ve Altın Madenleri ve iksir Koleksiyonerler yükselterek boşta olmaktan ikinci oluşturucu engeller. Eğer Belediye Binası 4 tamamlayana kadar bunlar için istatistikleri tamamladıktan endişelenmenize gerek yok.

 

Hakkında Admin

--- LÜTFEN YORUM YAPMAYI UNUTMAYIN ---

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir