coc, clash of clans, clash of clans game, clash of clans cheats, clas of clan,Clash of Clans Köy Düzenleri, köy düzenleri, klan Savaşı Düzenleri, Clash of Clans ipuclari, Seviye Köy Düzenleri

Clash of Clans | Köy Düzenleri - Kolayca Seviye atla

coc, clash of clans, clash of clans game, clash of clans cheats, clas of clan,Clash of Clans Köy Düzenleri, köy düzenleri, klan Savaşı Düzenleri, Clash of Clans ipuclari, Seviye Köy Düzenleri

Clash of Clans | Köy Düzenleri - Kolayca Seviye atla

Clash of Clans köy düzenleri

Clash of Clans

Tüm Hakları Saklıdır.

Belediye Binası Seviye 10 Strateji Rehberi - Clash of Clans | Köy Düzenleri
Anasayfa / Klan Kalesi / Belediye Binası Seviye 10 Strateji Rehberi
coc-10
coc-10

Belediye Binası Seviye 10 Strateji Rehberi

Belediye Binası Seviye 10 Strateji Rehberi
Bunu, saygı Belediye Binası Seviye 10 gözünün önünde yaptık ve yeni binalar ve yükseltmeleri bir bolluk sunuyor. Eğer düşman sadece sizin çok daha güçlü aldık konum olarak en önemli şey, savunma yükseltme atlamak etmektir. Bunu çoğu insan sizden daha yüksek seviyeli duvarlar olduğunu fark edeceksiniz ve mümkün olan en yüksek seviyeye duvarları alma odaklanmak için bir ilk öncelik var. Seviye 8 sonra, duvarlar yüzden çoğu zaman yapmanız bu alıcı olacak tüm duvarları yükseltme, Altın ve iksir gerektirir.

duvarlarınızı yükseltme yanı sıra, Bu sadece kilidi ettik ekstra , okçu Kulesi ve X-yay yerleştirmek için zorunludur. kilidi yeni bir savunma bina,  Kule da var.  Kule Hava ve Kara birimleri saldıran yeteneğine sahiptir ve tek hedef modu ve Çoklu hedef modu arasında geçiş yapılabilir. Bu kule seviyesi 3 yükseltilmiş, ancak şu anda odak değil edilebilir.

Şimdi sen yükseltmeleri bir sürü olsun Belediye Binası Seviye 10 ile olduğu gibi, yükseltme üzerinde çalışmak için zamanı geldi. İlk şeyler ilk önce maksimum düzeyi yükselttikten sonra 11. oldu seviyesine 13 için  yükseltme, şimdi seviyeye 8 için harç yükseltme odaklanmak için zaman, bu topların hepsi yükseltme çok daha kolay bir iştir. Harçlar sonra, seviyesine 13 için okçu yükseltme zamanı X-yay yükseltmek için bir sonraki şey, şimdi daha önce maksimum seviye 11 oldu bulunuyor; 4 seviyesinde X-yay tümüne sahip bir adım daha yakın aşılmaz sizi yapacaktır. 3. seviye için  yükseltmeden önce, Hava Savunmalar en az seviye 7 olduğundan emin olun, birçok kişi bu yüzden bu odaklanmak için en önemli şey değil zemin saldırılar üzerine odaklanır.

Bu noktada, ve iksir Toplayıcılar zaten Seviye 12 olmalı, ama onlar değil eğer büyük bir sonraki durağı var. karanlık iksir birimlerini kullanan sürece, Dark iksir Matkap yükseltmek için önemli değil sen seviye 5 Yazım  yükseltilmiş emin olun, bu daha önce maksimum seviye 3. Sonraki seviye 6 yükseltilir emin olun yaparsanız, Bu verir gibi geçici düşman birimleri ve / veya savunma donacak  Harfle erişim. 6. seviye için Klan Kalesi yükseltme size 35 bir asker kapasitesini vereceğim gibi, aynı zamanda çok önemli bir  bir harekettir.

Artık savunma ve kaynak yükseltilmiş ettik, şimdi durdurulamaz bir ordu yapmaya tüm odak koymak zamanı geldi. İlk olarak, seviye 8 için 4 Ordu Kampları yükseltme yönelik çalışmalar, bu birlik kapasitesi maxed dışarı sonra, ordu yükseltmeleri odaklanma zamanı şimdi var size 240’ta toplam kapasitesi verecektir. Son adım Bu sadece tek bir laboratuvar var, çünkü çoğu zaman alıcı parçası olacak seviyeye 8. için Laboratuvarı yükseltme wo, bu yüzden yükseltmeleri öncelik olacak.

coc 10 coc
coc 10 coc

Eğer Seviye 8 Laboratuar ile olsun tek ve en önemli yükseltme bu yükseltmeleri ikisi de 14 gün sürer ama kendi ordu esasen durdurulamaz hale getirecek, seviye 5 ve 6 olduğunu. senin  yükselttikten sonra bir sonraki odak olmalıdır. Dev seviye 7, Yıldırım seviyesi 6 ve dondurur tesviye onun maksimum seviye 5 : seviye 5 için ejderha yükseltme size bir kuvvet yapacak unutmayın Seviye yanında 6 Diğer önemli yükseltmeleri kullanıldığında dikkate alınması gereken vardır.

Şimdi savunma, kaynaklar ve ordu yükseltilmiş ettik, son odak kurma ve Tuzaklar yükseltme üzerindedir. Belediye binası Seviyesi 10 daha birkaç tuzakları ve gerçekten tuzaklar ne kadar etkili değiştirmek bazı büyük yükseltmeleri erişmenizi sağlar. Hava Mine ve İskelet Trap Aradığınız ekstra Dev Bomba, Hava Bomba, yerleştirdikten sonra, o şimdi Tuzaklar yükseltme odaklanmak zamanı geldi. senin Bombalar seviyeye 6 yükseltilir sağlanması birinci önceliktir. maksimum seviyeye yükseltmek için diğer önemli Tuzaklar Dev Bomba Aradığınız Tuzak ve İskelet Tuzak bulunmaktadır. Ayrıca, emin seviyeye 8 için Gizli telsa ‘yükseltmek için yapmazlar, bu size verebilir ekstra senin savunma özellikle zor düşman olduğunu savuşturmak ihtiyacı itmek!

 

Hakkında Admin

--- LÜTFEN YORUM YAPMAYI UNUTMAYIN ---

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir